FM Foundation
FM Foundation

Młodzi beneficjenci projektu Akademia Następcy otrzymali dyplom ukończenia roku

FM Logistic i jej fundacja korporacyjna Fundacja FM po raz trzeci odnowiła współpracę z Fundacją DetskieDomiki w ramach projektu Akademia Sukcesora, który przyczynia…

Na stronie 28 września, 2021

FM Logistic i jej fundacja korporacyjna Fundacja FM po raz trzeci odnowiła współpracę z Fundacją DetskieDomiki w ramach projektu Akademia Sukcesora, który przyczynia się do integracji młodych sierot poprzez odkrywanie świata pracy. Ceremonia ukończenia szkoły była ostatnim uroczystym wydarzeniem rocznego programu i odbyła się 17 czerwca.

Na program „Akademii Następcy” składają się sesje doradztwa zawodowego, konferencje tematyczne, szkolenia oraz wizyty z przewodnikiem na platformach FM Logistic. Oprócz teoretycznej wiedzy o zawodach, przedstawionej w zabawnej formie, uczniowie od 8 do 9 mogli spróbować swoich sił jako pracownicy różnych zawodów w branży logistycznej. Młodzi studenci entuzjastycznie uczestniczyli w szkoleniu, odpowiedzialnie przekazywali wszystkie instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i ochrony pracy oraz z dużym zainteresowaniem przyglądali się wyposażeniu magazynu.

Oleg Alkhamov, Dyrektor Zarządzający FM Logistic w Rosji, wygłosił przemówienie powitalne. Wyjaśnił znaczenie tego programu dla firmy, podzielił się wspomnieniami, motywacją do nauki i tym, jak pragnienie wiedzy pomogło mu znaleźć obszar, w którym odniósł sukces.

„Ważne jest, aby znaleźć siebie, znaleźć swoją ulubioną pracę, a jeśli robisz dokładnie to, co naprawdę kochasz, sukces jest gwarantowany”.

Olivier Szyperski, Dyrektor Operacyjny FM Logistic w Rosji oraz Nadieżda Klimanowa, delegatka Fundacji FM w Rosji, podzielili się swoimi wrażeniami na temat programu „Akademia Następcy”. Wyjaśnili dzieciom, w jaki sposób firma pomaga dzieciom z innych krajów w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu zainteresowania zawodem, życzyli im powodzenia w życiu i rozwijania się w zawodach, które wybiorą.

Dzięki Fundacji FM i Fundacji DetskyDomiki studenci odnieśli swój pierwszy i ważny sukces zawodowy i już nie wahają się wybrać logistykę jako swoją przyszłą pracę!

Czy ta treść była interesująca, przydatna?