• #Zawodowcy w magazynach

  „Najbardziej lubię dynamikę i możliwość podejmowania decyzji. Mam wpływ na wiele spraw i zadań. Cenię możliwość rozwoju i szkoleń oraz wyjazdy, w tym zagraniczne – byłem między innymi we Francji i Czechach”

 • #Zawodowcy w magazynach

  „Jeżdżenie retrakiem to jest moja duma, mój sukces, bo chciałam udowodnić, że sobie z tym poradzę. Pamiętam o tym zawsze, kiedy wsiadam do tego wózka”

 • #Zawodowcy w magazynach

  „Cały czas się rozwijam i rzeczy, które kiedyś były nieosiągalne są dziś na wyciągnięcie ręki”

 Szukasz wyzwań?

Chcesz mieć wpływ na to, co się dzieje w firmie? Interesuje Cię zdobycie niezbędnych uprawnień i praca z #Zawodowcami, którzy świetnie znają się na swoich dziedzinach? W FM Logistic znajdziesz to wszystko, a dodatkowo stabilne zatrudnienie w firmie działającej w szybko rosnącej branży, możliwości awansu i długą listę dodatków i benefitów.

Co oferujemy?

 • Prywatną opiekę medyczną

  Zdrowie to podstawa! Dlatego dajemy Ci dostęp do prywatnej opieki medycznej i możliwość jej rozszerzenia, tak by objęła również członków Twojej rodziny.

 • Ubezpieczenie na życie

  To jasne, że chcesz chronić swoich bliskich, jeśli zdarzy Ci się wypadek lub choroba. Zapewniamy ubezpieczenie z możliwością objęcia nim członków rodziny. Oby nigdy nie było Ci potrzebne!

 • Kursy i szkolenia, w tym możliwość zdobycia uprawnień UDT

  Z nami masz dostęp do wewnętrznych i zewnętrznych kursów i szkoleń, żeby na bieżąco zdobywać potrzebne umiejętności. Dajemy Ci też możliwość zdobywania z nami uprawnień UDT.

 • Dofinansowanie zajęć sportowych

  Jeśli chcesz zadbać o aktywność, masz taką możliwość. Nie tylko dofinansowujemy karty sportowe, mamy też własne drużyny sportowe, np. kolarską!

 • Dofinansowanie kultury

  Bilety do kina czy teatru? Możesz liczyć na ich dofinansowanie przez firmę z funduszu socjalnego.

 • Paczki świąteczne

  Lubimy świętować, nie tylko biznesowe sukcesy! Przed świętami przygotowujemy specjalne paczki dla dzieci naszych pracowników.

Możliwości rozwoju w FM Logistic

 • Uprawnienia na wózki widłowe

  Pracownicy FM Logistic mają możliwość odbycia kursu i zdobycia uprawnień UDT na Operatora Wózków Widłowych wysokiego składu. Pracownicy kierowani na taki kurs nie ponoszą żadnych kosztów, o ile egzamin zdadzą w pierwszym terminie. W praktyce, niemal 100 procent naszych pracowników otrzymuje uprawnienia za pierwszym podejściem.

 • Ścieżka kariery

  W FM Logistic chcemy odkrywać i rozwijać talenty naszych ludzi, dlatego co roku finansujemy szkolenia dla pracowników. Każdy z nich odbywa średnio 3-4 szkolenia rocznie.

  Oferujemy szkolenia zarówno indywidualne, jak i grupowe, na żywo i on-line. W FM Logistic zdobędziesz też niezbędne uprawnienia i certyfikaty, dzięki którym dołączysz do grona #Zawodowców.

  Wraz z kolejnymi zdobytymi umiejętnościami rośnie Twoja szansa na awans! Zdecydowana większość naszych kierowników i liderów awansowało w ten sposób z niższych stanowisk w firmie.

FAQ

Dołącz do #Zawodowców!

 • Dlaczego FM Logistic?

  W FM Logistic każdego dnia wykraczamy poza to, co możliwe, aby znaleźć kreatywne rozwiązania dla wyzwań szybko zmieniającej się branży łańcucha dostaw.

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w biurze

  Praca w FM Logistic to różnorodne wyzwania i szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy.

  Zobacz więcej
 • Strefa przyszłych #Zawodowców

  W FM Logistic nie ma jednej, utartej ścieżki kariery. U nas masz realny wpływ na to, jak rozwinie się twoja kariera!

  Zobacz więcej