Magazynowanie

Skalowalność | Modułowość | Eksperckość
 • 1/3

  emisji CO2 w FM Logistic jest związanych z działalnością magazynową

 • 2030

  neutralność emisji CO2 dla platform FM Logistic (zakres 1-2)

 • 14

  obiektów posiada certyfikaty eko LEED™ lub HQE®

 • 4 M

  mkw

Nasze rozwiązania magazynowe

Niezależnie od kategorii, rodzaju produktu jaki wytwarzasz czy obsługujesz, zawsze warto rozważyć outsourcing logistyki, szczególnie biorąc pod uwagę dostępność towarów, koszty składowania i optymalizację przepływu produktów.

Usługi logistyki kontraktowej i przeładunkowe to trzon naszej działalności. Od projektowania po zarządzanie – nasze platformy logistyczne posiadają certyfikaty na obsługę wszystkich rodzajów produktów, w tym towarów niebezpiecznych. Niezależnie od tego, czy zarządzasz dużymi wolumenami, czy masz specjalistyczne wymagania dotyczące zgodności z przepisami i bezpieczeństwa, stosowany przez nas model poolingu gwarantuje elastyczność i optymalizację procesów oraz kosztów magazynowania. Takie podejście pozwala na lepsze zarządzanie zapasami przez łączenie zasobów.

W ramach logistyki kontraktowej realizujemy projekty na obiektach:
– własnych typu multicustomer
– dedykowanych
– logistyka w obiektach klienta (Inhouse Logistics)

Zaprojektujmy i zrealizujmy razem odpowiedzialny łańcuch dostaw

Efektywność biznesowa Twojej firmy oraz pozytywny wpływ na ludzi i planetę są dla nas kluczowe, właśnie dlatego w naszej pracy dążymy do rozwoju innowacyjnych i najlepszych w swojej klasie usług logistyki kontraktowej. Tworzymy platformy logistyczne w taki sposób, by ograniczyć wpływ na środowisko, przestrzegając restrykcyjnych norm ekologicznego projektowania. Inwestujemy w produkcję energii w swoich obiektach, ponieważ jesteśmy przekonani, że magazyny logistyczne mogą stać się źródłem energii odnawialnej dla lokalnych społeczności. Chcemy kreować zrównoważone ekosystemy wspólnie z naszymi klientami, dostawcami i lokalnymi władzami.

Jak wygląda współpraca z nami?

Kontakt

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki eksperckiej znajomości magazynowania 3PL

Posiadanie właściwego magazynu w odpowiednim miejscu to dopiero początek drogi. Kluczowe jest takie zaprojektowanie Twojego łańcucha dostaw, które pozwoli na osiągnięcie maksymalnej wydajności, płynności operacyjnej i realizację celów biznesowych, przy zachowaniu minimalnego wpływu na środowisko. Aby uzyskać efekt najwyżej jakości, angażujemy się w budowanie silnej partnerskiej współpracy z Twoimi zespołami i dostawcami w łańcuchu dostaw. W ten sposób możemy wpływać na zwiększenie Twojej sprzedaży zarówno w kanale B2B, jak i omnichannel.

Nasze usługi logistyki kontraktowej pomogą Ci skoncentrować się na ograniczeniu wpływu na środowisko, zmniejszeniu ilości generowanych odpadów, a stosowanie ekologicznych modeli składowania, przeładunków, pakowania i dostarczania produktów pozwoli osiągnąć przewagę nad konkurencją.

Kontakt

Wzmocnij przewagę konkurencyjną, optymalizując usługi magazynowe

Niezależnie od tego, czy chcesz połączyć operacje logistyczne wielu marek lub przepływy towarów w kanałach B2B i B2C, czy też poszukujesz specjalnych rozwiązań dla konkretnych produktów, jesteśmy przekonani, że Twój sukces będzie zależał od elastyczności i możliwości skalowania użytych rozwiązań. Opracowaliśmy innowacyjny model o nazwie One Roof, który oferuje szeroki zakres usług magazynowych pod jednym dachem, maksymalizuje wykorzystanie powierzchni, użycie zasobów i konsoliduje operacje dla różnych klientów. Uważamy, że współdzielenie zasobów pozwala znacząco zredukować negatywny wpływ Twojego łańcucha dostaw na środowisko. Ponieważ nasz rozwój to także Twój rozwój, jesteśmy przekonani, że automatyzacja i innowacje procesowe muszą mieć realny wpływ na wzrost wydajności, zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo, tak by służyły interesom nas wszystkich.

Kontakt

Zabezpiecz przepływ Twoich towarów dzięki płynnemu łańcuchowi dostaw

Nasze usługi magazynowe obejmują wiele opcji śledzenia towarów, zapewniając pełną widoczność operacji. Właśnie dlatego stworzyliśmy otwarte systemy IT oraz dążymy do generowania prawidłowych danych, które staną się fundamentem współpracy z klientami. Oferujemy nasze najlepsze możliwości i ludzi, budując długotrwałą współpracę opartą na zaufaniu.

Kontakt

Interesują Cię usługi magazynowe?

Szukasz sposobu na zwiększenie wydajności i zrównoważenie operacji magazynowych? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Rozwiązania w łańcuchu dostaw

 • Co-packing

  Zrównoważony Rozwój | Elastyczność | Technologia

  Zobacz więcej
 • Przeładunki

  Innowacyjność | Specjalizacja | Międzynarodowość

  Zobacz więcej
 • Projekty lean

  Zrównoważony rozwój | Inżynieria | Zaopatrzenie

  Zobacz więcej