Projekty lean

Zrównoważony rozwój | Inżynieria | Zaopatrzenie

Rozwiązania w zakresie lean designu

Niezależnie od tego czy jest to promocja, zindywidualizowany produkt, czy wejście na nowy rynek, proces wprowadzania nowego opakowania trwa dość długo i wymaga zastosowania różnych usług. Pomysł powstaje w dziale marketingu, następnie jest przekazywany do projektanta opakowań, by potem trafić do managerów logistyki, którzy ogłaszają przetarg na zlecenie procesu profesjonalistom.

Mając świadomość tych wszystkich wyzwań, FM Logistic opracowało nową, w pełni zintegrowaną ofertę Lean Design i Co-Pack. To kompleksowe rozwiązanie pozwala naszym klientom w krótkim czasie stworzyć atrakcyjny towar i umieścić go w odpowiednim miejscu na półce, by zwiększyć jego sprzedaż

Wspólnie zaprojektujmy i zrealizujmy odpowiedzialny łańcuch dostaw

Aby stworzyć odpowiedzialne modele łańcucha dostaw, FM Logistic współpracuje z dostawcami technologii i rozwiązań opakowaniowych. Nasze usługi projektowania opakowań w modelu lean są innowacyjne, ekologiczne i przyjazne środowisku.

Jako eksperci od logistyki i świadomi obywatele z zaangażowaniem realizujemy misję zmniejszenia wpływu na środowisko przez naszą firmę i klientów oraz promujemy bardziej odpowiedzialne rozwiązania co-packingowe.

optymalizacja kosztów

 • Rozwiązania all inclusive, które oszczędzą Twój czas i obniżą koszty wprowadzenia produktu na rynek

  Promocja to najskuteczniejszy sposób przedstawienia klientowi atrakcyjnej oferty. Dzięki niej marki mogą zwiększyć udziały w rynku. Właśnie dlatego firma FM Logistic opracowała elastyczny sposób projektowania opakowań w modelu lean, który skraca czas wprowadzania produktów na rynek i zwiększa sprzedaż. Nasz gotowy proces tworzenia opakowań typu co-packing zawiera wszystkie elementy i etapy potrzebne do realizacji produktu końcowego. Korzystamy z oprogramowania do projektowania 3D i jednej osoby kontaktowej w całym procesie. Stworzone w ten sposób rozwiązania są elastyczne, optymalne w produkcji i testowane w pełnym zakresie. Pomagamy klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, upraszczając procesy decyzyjne i przyspieszając fazę wdrożenia operacyjnego, unikając opóźnień i dodatkowych kosztów związanych z transportem.

  Dowiedz się więcej o naszym rozwiązaniu do wspólnego pakowania
 • Zwiększ swoją sprzedaż dzięki ekoprojektowaniu i miej pozytywny wpływ na środowisko

  Jako uznany ekspert w logistyce staramy się zrozumieć Twoje potrzeby i proponować bardziej zrównoważone rozwiązania projektowe w modelu lean, które wyróżnią Twój produkt, będą zgodne z wizerunkiem marki, a jednocześnie zaskoczą klienta.

  Wybierając nasze usługi, możesz przeprojektować swoje opakowania, wykorzystując ekologiczne materiały w taki sposób, by zoptymalizować wpływ produktu na środowisko. Każda z naszych propozycji zawiera rozwiązania co-packingowe o ograniczonym stopniu zanieczyszczenia środowiska. Opakowania są zoptymalizowane, nadają się do recyklingu lub ponownego użycia. Wykorzystujemy ekspercką wiedzę, uwzględniając zarówno logistykę, jak i wpływ na środowisko produktu na końcowym etapie życia, by jak największa jego część mogła zostać poddana recyklingowi.

  Pod hasłem „zero plastiku” aktywnie promujemy innowacyjne rozwiązania zakładające racjonalne wykorzystanie tego materiału. W swojej pracy korzystamy z tworzyw sztucznych pochodzenia biologicznego oraz dążymy do całkowitej eliminacji substancji niebezpiecznych typu PCW i podobnych. Naszą misją jest wykroczenie poza niezbędne minimum, by zmniejszyć wpływ opakowań na środowisko (zminimalizować wagę, objętość, korzystać z materiałów niskoemisyjnych itp.) i uczestniczyć w gospodarce odnawialnej.

  Kontakt
 • Nowoczesne i innowacyjne opakowania optymalizujące koszty

  Projektowanie opakowań w modelu lean łączy w sobie dwie zasady. Po pierwsze, korzystamy z najnowocześniejszej, przyjaznej środowisku technologii (oprogramowania do modelowania 3D i projektowania graficznego). Produkowane w ten sposób przez nas opakowania są spójne z liniami produkcyjnymi.

  Po drugie, kierujemy się zasadą korzystania z jednej osoby kontaktowej, co ma pozytywny wpływ na komunikację i konsultacje, a tym samym na trafność i jakość obsługi. Nasze innowacyjne i kompleksowe usługi projektowania opakowań w modelu lean spełniają wymagania klientów, wzbogacają produkt o wartość dodaną, zwiększają sprzedaż i obniżają koszty na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

  Kontakt

Interesuje Cię projektowanie opakowań w modelu lean?

Jak projektowanie opakowań w modelu lean może podnieść wydajność Twojej firmy? Sprawdź, jak możemy razem zrealizować Twoje potrzeby.

Rozwiązania dla łańcucha dostaw

 • Co-packing

  Zrównoważony Rozwój | Elastyczność | Technologia

  Zobacz więcej
 • Przeładunki

  Innowacyjność | Specjalizacja | Międzynarodowość

  Zobacz więcej
 • Magazynowanie

  Skalowalność | Modułowość | Eksperckość

  Zobacz więcej
 • Omnichannel

  Wszechstronność | Płynność | Innowacyjność

  Zobacz więcej