FM Foundation
FM Foundation

Udane rozpoczęcie partnerstwa Emmaüs Défi / FM!

Istnieje wiele synergii między działalnością Emmaüs Défi, zawodami i umiejętnościami zespołów grupy FM Logistic oraz misją Fundacji FM. Tak narodziło się partnerstwo…

Na stronie September 28, 2021

Istnieje wiele synergii między działalnością Emmaüs Défi, zawodami i umiejętnościami zespołów grupy FM Logistic oraz misją Fundacji FM. Tak narodziło się partnerstwo pomiędzy Emmaüs Défi a grupą FM Logistic.

Około dwudziestu pracowników FM Logistic zgłosiło się na ochotnika do zaangażowania się w to partnerstwo, zostało zaproszonych na spotkanie inauguracyjne wydarzenia sponsorskiego, które odbyło się w Emmaus Défi w Paryżu we wtorek 19 stycznia.

Trzon trwałego partnerstwa opiera się na współpracy między zasobami ludzkimi, a także dzieleniu się know-how i know-how.

To właśnie w celu stworzenia tych powiązań Emaus Défi i Fundacja FM zorganizowały to spotkanie. Niektórzy pracownicy firmy mogli odwiedzić placówkę Emmaus Défi w Paryżu i porozmawiać z zespołami różnych programów: Chantier d’insertion, Équipage i Banque Solidaire de l’Equipement. Wizyta ta pozwoliła im lepiej zrozumieć swoje działania i potrzeby.

To był sukces, z konkretną i operacyjną wymianą, która już umożliwiła postęp w pięknej współpracy:

  • ustanowienie sponsoringu magazynowo-transportowego,
  • organizacja sponsoringu umiejętności mobilizującego wiedzę pracowników FM Logistic, aby umożliwić Emmaus Défi usprawnienie procesów logistycznych, poprawę zarządzania ryzykiem lub optymalizację kosztów
  • planowanie przez beneficjentów Emmaus Défi wizyt na stronach FM Logistic, co może prowadzić do spersonalizowanego coachingu w profesjonalnym otoczeniu przez opiekunów firmowych.

Zaangażowanie pracowników FM Logistic i entuzjazm zespołów Emmaus Défi obiecują efektywne, oddziałujące i trwałe partnerstwo, którego celem jest jak najpełniejsze przygotowanie osób w sytuacjach wykluczenia do powrotu do pracy i lepszego życia.

Czy ta treść była interesująca, przydatna?