FM Foundation
FM Foundation

Emmaus Défi wspierany przez grupę FM za wiosenną kampanię walki z wykluczeniem

Pracownicy grupy FM odpowiedzieli na prośbę Fundacji FM i jej partnera Emmaus Défi, uczestnicząc w jej dużej kolekcji przedmiotów w firmie.Zebrano 21 palet drobnych przedmiotów…

Na stronie 28 września, 2021

Pracownicy grupy FM odpowiedzieli na prośbę Fundacji FM i jej partnera Emmaus Défi, uczestnicząc w jej dużej kolekcji przedmiotów w firmie.
Zebrano 21 palet drobnych przedmiotów w dobrym stanie (tekstylia, książki, zabawki, zastawa stołowa, przedmioty dekoracyjne itp.), aby dać im drugie życie.

Akcja, która trwała od 3 do 28 maja, koncentrowała się na miejscach pod Paryżem, aby ułatwić zwrot darowizn do Emaus Défi znajdującego się w 19. dzielnicy Paryża. Stacje zbiorcze zainstalowano w miejscowościach Fontenay-Trésigny (77), Longueil-Sainte-Marie (60), Epaux-Bezu (02), Mormant (77), Ressons sur Matz (60), Château-Thierry (02) , a także FM Logistic France (60) i FM Logistic Corporate de Roissy (95) i Phalsburg (57).

Darowizna odbyła się 29 czerwca w Emmaus Défi i została zaaranżowana przez zespoły transportowe FM Logistic, które zebrały palety z różnych miejsc i przetransportowały je do Paryża.

Zostaną one posortowane i sprzedane przez stronę integracyjną Emmaus Défi*, która walczy z wykluczeniem. Stowarzyszenie zatrudnia 150 pracowników integracyjnych, głównie byłych bezdomnych.

Świetny przykład połączenia solidarności i sponsorowania umiejętności dla tego partnerstwa!

*Przedmioty zebrane na Phalsbourg (57) nie zostały przeniesione do Emaus Défi w Paryżu, ale przekazane lokalnie do witryny integracyjnej Assajuco Emmaus Sarrebourg, aby uczestniczyć w działaniach ich 80 pracowników w integracji.

Czy ta treść była interesująca, przydatna?