• Praca w magazynie

  Kierowca wózka widłowego, osoba kompletująca zamówienia, agent administracyjny magazynu, planista magazynu, kierownik magazynu, kierownik zespołu magazynu...

Dołącz do naszego działu magazynowania

Nasze usługi magazynowe i przeładunkowe opierają się na sieci terytorialnej stworzonej tak, aby wspierać naszych klientów jak najbliżej ich potrzeb. Od projektu po zarządzanie, nasze platformy są certyfikowane do obsługi wszystkich produktów, nawet tych najbardziej wymagających. Multiklient i multiaktywność, gwarantują elastyczność oraz optymalizację procesów i kosztów. Dzięki wydajnym systemom informatycznym wydajność naszych usług jest regularnie i ściśle monitorowana, co gwarantuje jej ciągłe doskonalenie.

Aplikuj

Praca w magazynie

Aplikuj teraz

Jakie są obowiązki operatora wózka widłowego?

Operator Wózka Widłowego wykonuje czynności przeładunkowe i przygotowywanie zamówień. Odpowiada również za kierowanie maszynami samobieżnymi wyposażonymi w komputery pokładowe zgodnie z kodeksem drogowym, zasadami bezpieczeństwa, przepisami wewnętrznymi i specyfikacjami klienta. Odpowiada za procesy biznesowe, procedury operacyjne, podejście do jakości i wartości firmy. Operator Wózka Widłowego rozładowuje i przechowuje towary, przygotowując zamówienia i wysyłając towary, kontroluje i uczestniczy w inwentaryzacji oraz zapewnia konserwację, monitorowanie, raportowanie i alarmowanie.

Jakie są zadania Lidera Zespołu?

Team Leader zarządza zespołem operacyjnym liczącym od 10 do 30 osób, prowadzi i optymalizuje zarządzanie zasobami ludzkimi, kontroluje sprawny przebieg operacji oraz monitoruje stosowanie procedur i instrukcji bezpieczeństwa.

Jak wygląda opis stanowiska Menedżera zapasów?

Kierownik magazynu (zwany również Inventory Managerem) koordynuje wszystkie operacje komputerowe i fizyczne, aby przyczynić się do optymalnego zarządzania zapasami poprzez kierowanie zespołem, zgodnie ze specyfikacją klienta, przepisami wewnętrznymi, zasadami bezpieczeństwa, procesami biznesowymi, procedurami operacyjnymi, podejściem jakościowym i wartości firmy. Jest zatem odpowiedzialny za zarządzanie zapasami, radzenie sobie z anomaliami lub niezgodnościami, zarządzanie obszarem roboczym i przeprowadzanie inwentaryzacji.

Czy to brzmi jak ty? Aplikuj teraz!

Jeśli chcesz dołączyć do zmotywowanego i dynamicznego zespołu, zgłoś się do FM Logistic!

Wciąż w pobliżu? Dołącz do nas!

 • Strefa przyszłych #Zawodowców

  W FM Logistic nie ma jednej, utartej ścieżki kariery. U nas masz realny wpływ na to, jak rozwinie się twoja kariera!

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w magazynach

  Stale poszukujemy ambitnych ludzi do pracy, jako operatorzy wózków widłowych, pracowników magazynowych czy liderów pakowania.

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w biurze

  Praca w FM Logistic to różnorodne wyzwania i szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy.

  Zobacz więcej
 • Dlaczego FM Logistic?

  W FM Logistic każdego dnia wykraczamy poza to, co możliwe, aby znaleźć kreatywne rozwiązania dla wyzwań szybko zmieniającej się branży łańcucha dostaw.

  Zobacz więcej