• Dział Innowacji

  Metody i inżynieria procesów, ciągłe doskonalenie...

Czy chciałbyś pracować jako inżynier ds. metod i procesów lub inne wakaty w naszym dziale innowacji?

Celem Działu Innowacji jest zapewnienie wsparcia operacji i miejsc w kontekście doskonałości operacyjnej.

Praca w Innowacjach

Aplikuj teraz

Rola Inżyniera Metod i Procesów!

Rolą Inżyniera Metod i Procesów jest zaproponowanie i wdrożenie najbardziej odpowiednich rozwiązań dla klientów. Jego główne zadania to analiza, optymalizacja i doskonalenie procesów dzięki jego wiedzy metodologicznej i technicznej. Musi jak najlepiej pracować ze specyfikacjami klienta, zobowiązaniami FM Logistic, zasadami bezpieczeństwa i procedurami jakości. Rynek logistyczny i firmy w ogóle proszą nas, abyśmy byli coraz bardziej wydajni i innowacyjni. Chodzi o dostarczenie najlepszych rozwiązań w jak najkrótszym czasie.

Inżynier Metod i Procesów wspiera Dział Innowacji we wspieraniu rozpoczynania działalności oraz usprawnianiu dotychczasowych operacji działalności magazynowej. Zajmuje się wdrażaniem innowacji technologicznych lub nowych rozwiązań, wdrażaniem narzędzi do monitorowania wydajności, szkoleniami oraz uczestnictwem w przetargach.

Dołącz do nas jako Lean Project Management!

Rolą Lean Project Management jest analiza działań różnych jednostek operacyjnych, a następnie identyfikacja obszarów do optymalizacji: poprawa produktywności, zmniejszenie znoju, zwiększenie wydajności….
Jest kluczowym graczem w optymalizacji pracy klientów. Codziennie proponuje rozwiązania poprawiające efektywność. W kontekście zarządzania projektami Lean istnieją trzy główne wyzwania: skuteczne dostarczanie pragmatycznych i operacyjnych rozwiązań dla zakładów, współpraca z kolegami i okazywanie ciekawości. Musi być świadomy wszystkich projektów realizowanych w firmie i na zewnątrz, aby oferować skuteczne rozwiązania.

Dołącz do nas jako Kierownik Projektu Innowacyjnego!

Rolą Kierownika Projektu Innowacji jest nie tylko wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w grupie, ale także wspieranie naszych zespołów projektowych i sprzedażowych rozwiązaniami swoją wiedzą.
Odpowiada za całość projektu wdrożeniowego, a także może uczestniczyć we współprojektowaniu kompleksowych rozwiązań z naszymi klientami.
Zaangażowanie Menedżera Produktu Innowacyjnego rozpoczyna się od identyfikacji uzasadnienia biznesowego, poprzez weryfikację koncepcji, obliczenie zwrotu z inwestycji, wybór partnera, koordynację różnych rozmówców wokół projektu wdrożeniowego (partnerzy, klienci , działy wewnętrzne takie jak Zakupy, IT, Techniczny, Operacyjny itp.). Menadżer ds. Produktów Innowacji zapewni również wsparcie po uruchomieniu, aż do industrializacji rozwiązania i produkcji materiałów marketingowych.

Dołącz do nas jako Kierownik Projektu Robotyzacji i Automatyzacji!

W ramach działu innowacji Kierownik Projektu Robotyzacji i Automatyzacji uczestniczy w zarządzaniu projektami automatyki.

Głównymi zadaniami Kierownika Projektu Robotyzacji i Automatyzacji jest zdefiniowanie metodologii projektowych i najlepszych praktyk wraz z implementacją standardowej specyfikacji i klocków integracyjnych. Kierownik projektu robotyzacji i automatyzacji zapewnia również lub nadzoruje wdrażanie rozwiązań automatyki, definiuje narzędzia do monitorowania pracy instalacji oraz formalizuje informacje zwrotne. Wspiera zespoły przedsprzedażowe w celu ciągłego ulepszania ofert.

Dołącz do FM Logistic i bądź częścią Zmiany Zaopatrzenia!

Aplikuj teraz

Czy to brzmi jak ty? Aplikuj teraz!

Jeśli chcesz dołączyć do zmotywowanego i dynamicznego zespołu, zgłoś się do FM Logistic!

Wciąż w pobliżu? Dołącz do nas!

 • #Zawodowcy w magazynach

  Stale poszukujemy ambitnych ludzi do pracy, jako operatorzy wózków widłowych, pracowników magazynowych czy liderów pakowania.

  Zobacz więcej
 • Strefa przyszłych #Zawodowców

  W FM Logistic nie ma jednej, utartej ścieżki kariery. U nas masz realny wpływ na to, jak rozwinie się twoja kariera!

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w biurze

  Praca w FM Logistic to różnorodne wyzwania i szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy.

  Zobacz więcej
 • Dlaczego FM Logistic?

  W FM Logistic każdego dnia wykraczamy poza to, co możliwe, aby znaleźć kreatywne rozwiązania dla wyzwań szybko zmieniającej się branży łańcucha dostaw.

  Zobacz więcej