• Przywództwo i zarządzanie zespołem

  Menadżer platformy, Menadżer aktywności, Menadżer klienta, Menadżer operacyjny, QHSE

Oferty pracy w kierownictwie i zarządzaniu zespołem

Aplikuj teraz

Jakie są misje i rola Dyrektora Operacyjnego Zakładu?

Jako decydent strategiczny Dyrektor Zakładu gwarantuje realizację celów platformy, za którą jest odpowiedzialny, poprzez kierowanie, sterowanie, zabezpieczanie i zwiększanie środków i zasobów. On/ona samodzielnie zarządza centrum zysku. Jego/jej główną rolą jest kierowanie zespołami i łączenie ich wokół wspólnego projektu. Ponadto rozwija jednostkę biznesową i buduje portfolio klientów.
Głównymi funkcjami Dyrektora Zakładu jest zagwarantowanie i rozwój działalności platform oraz zaspokojenie potrzeb klientów. Zarządza pracownikami platformy i dba o ich dobre samopoczucie oraz przestrzeganie ograniczeń regulacyjnych, gwarantując jednocześnie wykonanie czynności.

Czym zajmuje się Dyrektor Aktywności?

Dyrektor ds. działalności zapewnia realizację celów obszaru multiklienckiego, przyczynia się do strategicznych kierunków i rozwoju działalności w celu zaspokojenia wyników ekonomicznych, oczekiwań i wymagań klientów i pracowników.

Jaki jest wpływ Kierownika Obsługi Klienta na cały dział?

Customer Service Manager gwarantuje rozwój i opłacalność komercyjną naszych klientów, kierując zespołem i działając jako interfejs pomiędzy realizacją zamówień a klientami. Zapewnia zgodność ze specyfikacjami lub zobowiązaniami FM Logistic, regulacjami linii biznesowych, regulacjami wewnętrznymi, zasadami bezpieczeństwa i ochrony środowiska, procesami biznesowymi, procedurami operacyjnymi, podejściem do jakości i wartościami firmy.

Jakie są misje i rola Kierownika QHSE?

W FM Logistic Menedżer QHSE buduje współpracę z pracownikami, spełniając wymagania prawne i inne w procesie ciągłego doskonalenia i cyfryzacji. Nasze procesy i narzędzia QHSE mają na celu poprawę warunków pracy, konsolidację znaku jakości i zrównoważonego rozwoju oraz zagwarantowanie zgodności sklasyfikowanych kart produktów.

Czy to brzmi jak ty? Aplikuj teraz!

Jeśli chcesz dołączyć do zmotywowanego i dynamicznego zespołu, zgłoś się do FM Logistic!

Wciąż w pobliżu? Dołącz do nas!

 • Dlaczego FM Logistic?

  W FM Logistic każdego dnia wykraczamy poza to, co możliwe, aby znaleźć kreatywne rozwiązania dla wyzwań szybko zmieniającej się branży łańcucha dostaw.

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w biurze

  Praca w FM Logistic to różnorodne wyzwania i szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy.

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w magazynach

  Stale poszukujemy ambitnych ludzi do pracy, jako operatorzy wózków widłowych, pracowników magazynowych czy liderów pakowania.

  Zobacz więcej
 • Strefa przyszłych #Zawodowców

  W FM Logistic nie ma jednej, utartej ścieżki kariery. U nas masz realny wpływ na to, jak rozwinie się twoja kariera!

  Zobacz więcej