• Dział finansowy

  Controlling, Księgowość, Skarb...

Praca w finansach

Aplikuj teraz

Dołącz do nas jako Kontroler Finansowy!

Kim jest kontroler finansowy? Czym zajmuje się Kontroler Finansowy? Kontroler Finansowy jest odpowiedzialny za zbieranie, monitorowanie i analizę danych pochodzących od różnych podmiotów (magazynów, przewoźników, klientów itp.).
Jest kluczowym graczem w zarządzaniu wydajnością. Analizuje koszty, wskaźniki i wyniki. Poszukuje rozwiązań optymalizujących, poprawiających i rozwijających wydajność oraz kontaktuje się z odpowiednimi osobami w celu wdrożenia odpowiednich działań. Następnie postępuje zgodnie z tymi środkami i sprawdza, czy przynoszą one owoce. Aby w pełni wykonywać swoje obowiązki, Kontrolerzy Finansowi muszą posiadać doskonałe umiejętności komunikacyjne i szerokie spojrzenie na biznes, aby proponować innowacyjne i efektywne rozwiązania.

Między innymi Kontroler Finansowy sprawuje stałą kontrolę nad budżetami firmy. Jest odpowiedzialny za analizę kondycji finansowej firmy, ustalanie celów z kierownictwem, a następnie sporządzanie budżetu na realizację tych celów.
Specjalista ten opracowuje zatem prognozy budżetowe (na podstawie informacji dostarczanych przez działy handlowe) i wdraża procedury kontrolne.

Wynagrodzenie Kontrolera Finansowego jest bardzo konkurencyjne na całym świecie.

Dołącz do nas jako księgowy dostawcy!

W FM Logistic Księgowy Dostawcy ma wiele ekscytujących obowiązków. Wśród nich będzie księgować i sprawdzać faktury dostawców, uzasadniać salda kont dostawców i przeprowadzać uzgodnienia, uczestniczyć w miesięcznych czynnościach zamknięcia oraz rejestrować rezerwy i kontrolować księgowość. Do zadań należy również zarządzanie bazą dostawców, stosowanie metod pracy ERP oraz opłacanie faktur.

Dołącz do nas jako Menedżer Skarbu!

Dyrektor Skarbu odpowiada za wykonywanie codziennych operacji gotówkowych: przelewy sald, inkasa, płatności i wyciągi kontrolne, zarządzanie codziennymi relacjami z partnerami bankowymi: pobieranie wyciągów bankowych grupy, uzasadnianie sald, przygotowywanie płatności ręcznych (czeki, przelewy) lub płatności automatycznych, monitorowanie wizytówek i wprowadzanie prognoz krótkoterminowych do oprogramowania do zarządzania gotówką. Menedżer gotówki weryfikuje również warunki bankowe według rodzaju transakcji i monitoruje przepływy przez bank, kontroluje i zarządza monitorowaniem zadłużenia poprzez aktualizowanie harmonogramów i rejestrowanie przepływów w kasie i rachunkach.

Zarządca skarbu zapewnia administracyjną i techniczną obsługę rachunków bankowych, w tym zarządzanie delegacjami podpisów. Uczestniczy w zamknięciach kont i skarbca w związku z cyklem skarbowym, monitoruje przebieg projektów we współpracy z Twoim przełożonym oraz uczestniczy w kontroli i walidacji danych bankowych osób trzecich.

W FM Logistic nie ma dwóch takich samych dni. Dołącz do nas i dołącz do zmian.

Czy to brzmi jak ty? Aplikuj teraz!

Jeśli chcesz dołączyć do zmotywowanego i dynamicznego zespołu, zgłoś się do FM Logistic!

Wciąż w pobliżu? Dołącz do nas!

 • #Zawodowcy w magazynach

  Stale poszukujemy ambitnych ludzi do pracy, jako operatorzy wózków widłowych, pracowników magazynowych czy liderów pakowania.

  Zobacz więcej
 • Dlaczego FM Logistic?

  W FM Logistic każdego dnia wykraczamy poza to, co możliwe, aby znaleźć kreatywne rozwiązania dla wyzwań szybko zmieniającej się branży łańcucha dostaw.

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w biurze

  Praca w FM Logistic to różnorodne wyzwania i szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy.

  Zobacz więcej
 • Strefa przyszłych #Zawodowców

  W FM Logistic nie ma jednej, utartej ścieżki kariery. U nas masz realny wpływ na to, jak rozwinie się twoja kariera!

  Zobacz więcej