• Zrównoważony rozwój

Dołącz do zespołu Zrównoważonego Rozwoju i podejmuj wielkie wyzwania!

W FM Logistic oferujemy zrównoważone, niskoemisyjne rozwiązania logistyczne, które są źródłem energii przyczyniającym się do zielonej mobilności. Codziennie pracujemy, aby mieć pozytywny wpływ na środowisko. Ty również możesz dołączyć do nas, aby wspierać jednostki biznesowe Grupy w ich różnych projektach środowiskowych w logistyce, transporcie czy co-packingu.

Z karierą w FM Logistic, Supply Change może zacząć od Ciebie. Stwórzmy razem zrównoważony łańcuch dostaw!

Miejsca pracy w zrównoważonym rozwoju

Aplikuj teraz

Dołącz do nas jako Menedżer ds. Środowiska i Energii!

W ramach zespołu ds. zrównoważonego rozwoju Grupy Menedżer ds. Środowiska i Energii realizuje wizję Grupy. Misją Menedżera ds. Środowiska i Energii jest zdefiniowanie i wdrożenie strategii węglowej zgodnie z celami naukowymi i wytycznymi dotyczącymi energii odnawialnej (produkcja, umowy zakupu energii elektrycznej, umowy na zieloną energię itp.) oraz wspieranie zespołów jednostek biznesowych we wdrażaniu tych wytycznych .

Uczestniczy również w strategii zrównoważonego transportu oraz w projektowaniu platform logistycznych jutra i przyczynia się do sukcesu projektów poprzez dostarczanie ekspertyz środowiskowych: ocena śladu środowiskowego, kryteria wyboru rozwiązań, argumenty środowiskowe itp.

Jego misje polegają na prowadzeniu programu operacji zero waste dla działalności logistycznej i biurowej, organizacji akulturacji i rozwoju umiejętności kluczowych osób w firmie oraz zarządzaniu raportowaniem Zrównoważonego Rozwoju: zbieranie danych, aktualizacje metodologiczne, krytyczny przegląd danych, wsparcie zespołów IT w podłączenie do kalkulatorów środowiskowych.

Dołącz do nas jako zrównoważony menedżer ds. oferty i wydajności

Sustainable Offer & Performance Manager: Jako część zespołu Grupy ds. Zrównoważonego Rozwoju, Sustainable Offer & Performance Manager prowadzi z naszymi klientami proces współtworzenia zrównoważonego rozwoju.

Jest również odpowiedzialny za zarządzanie wynikami Grupy i stymulowanie zmian w różnych aspektach programu zrównoważonego rozwoju poprzez definiowanie zrównoważonych trajektorii łańcucha dostaw z kluczowymi klientami (sektory FMCG, Retail, Beauty Cosmetics, Pharma i E-commerce), koordynowanie wdrażania trajektorii projektów w 14 krajach Grupy: redukcja śladu węglowego w magazynach i transporcie, zarządzanie zasobami, integracja zawodowa itp.

Sustainable Offer & Performance Manager będzie również współpracować z zespołami marketingowymi w celu sformalizowania ofert i ofert sprzedaży pod kątem pozytywnych skutków: wyceny i kwantyfikacji korzyści środowiskowych i społecznych, narzędzi komunikacyjnych, szkolenia zespołów sprzedażowych. Wraz z zespołami zajmującymi się rozwiązaniami komercyjnymi określi on treść zrównoważonych ofert, poprawi pomiar wpływu Grupy i związane z tym narzędzia, w szczególności kokpity dla klientów.

Chcesz wywrzeć realny wpływ i pomóc FM Logistic zmienić nawyki konsumentów na bardziej ekologiczną i odpowiedzialną logistykę? Trafiłeś we właściwe miejsce. Czekamy na Ciebie.

Aplikuj teraz

Czy to brzmi jak ty? Aplikuj teraz!

Jeśli chcesz dołączyć do zmotywowanego i dynamicznego zespołu, zgłoś się do FM Logistic!

Wciąż w pobliżu? Dołącz do nas!

 • Dlaczego FM Logistic?

  W FM Logistic każdego dnia wykraczamy poza to, co możliwe, aby znaleźć kreatywne rozwiązania dla wyzwań szybko zmieniającej się branży łańcucha dostaw.

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w biurze

  Praca w FM Logistic to różnorodne wyzwania i szerokie możliwości rozwoju w ramach Grupy.

  Zobacz więcej
 • #Zawodowcy w magazynach

  Stale poszukujemy ambitnych ludzi do pracy, jako operatorzy wózków widłowych, pracowników magazynowych czy liderów pakowania.

  Zobacz więcej
 • Strefa przyszłych #Zawodowców

  W FM Logistic nie ma jednej, utartej ścieżki kariery. U nas masz realny wpływ na to, jak rozwinie się twoja kariera!

  Zobacz więcej