Fm logistic

La logique des transports urbain

Ludzie są naszą siłą

Blanka Borkowska Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich na Europę Centralną

W imieniu całego zespołu zapraszam do świata logistyki, w którym atmosfera pracy jest równie ważna jak jej efekty, a zespół świetnych specjalistów realizuje ambitne cele, tworząc nowatorskie rozwiązania, służące realizacji naszej strategii rozwoju.

To właśnie zmotywowany zespół doskonale wykwalifikowanych pracowników tworzy od lat sukces naszej firmy. Dzieje się tak ponieważ od początku swojego istnienia w Polsce, FM Logistic kieruje się wartościami ważnymi dla naszego zespołu. Należy do nich szacunek, dbałość o rozwój naszych pracowników, oraz etyczne i przejrzyste zasady funkcjonowania organizacji.

Troskliwie pielęgnowany przez nas sposób postępowania, objęty przez zarząd firmy szczególną uwagą i stosowany przez wszystkich, niezależnie od pełnionych funkcji gwarantuje Ci przyjazne środowisko pracy.

Kluczowe dla nas są  zapewnienie warunków do ciągłego rozwoju i doskonalenia, otwartość na nowe rozwiązania i pozytywne zmiany a co za tym idzie możliwość budowania ścieżek kariery wewnątrz organizacji. Wszystko to gwarantujemy również nowym pracownikom naszej firmy. Dzielimy się wiedzą ekspercką, stwarzając jednocześnie pole do realizacji indywidulanych rozwiązań i nowatorskich pomysłów.

Jeśli zatem masz pasję do tworzenia nowych rozwiązań, ducha przedsiębiorczości, poszukujesz interesujących  wyzwań, interesuje Cię logistyka a jednocześnie cenisz sobie pracę w zespole, dołącz do nas aby realizować wraz z nami interesującą i ambitną strategię rozwoju FM Logistic w Polsce i na świecie.

Praca w Olszowej

zobacz więcej

Program Future Moves

FM Logistic rekrutuje menedżerów jutra

Program ukierunkowany na młodych absolwentów o wysokim potencjale, Future Moves ma na celu  przyszłych menedżerów w ciągu 2 lat!

Oferujemy każdemu z uczestników szansę zdobycia doświadczenia w przyspieszonym tempie, szeroką gamę różnych ról i obowiązków, które będą stanowić prawdziwie szybki rozwój ich kariery! Future Moves to również prawdziwa społeczność ambitnych młodych absolwentów, którzy podzielają pragnienie zdobycia międzynarodowych doświadczeń, zawodowych wyzwań i silnych relacji międzyludzkich.

Więc, czy jesteś gotowy do wzięcia udziału w programie Future Moves?

zobacz więcej

5 powodów, dla których powinieneś do nas dołączyć

  • Zaprojektuj przyszłość branży logistycznej
  • Zaangażuj się w rozwój międzynarodowego lidera logistki
  • Bądź częścią społeczności, w której ludzie są najważniejsi
  • Pracuj z ekspertami wykazującymi się doskonałością operacyjną
  • Dołącz do firmy dbającej o środowisko
zobacz więcej

STUDENCI

Zbuduj swoją przyszłość
w świecie możliwości

Już teraz odkrywaj oferowane przez nas możliwości rozwijania kariery! Pokaż nam swój talent, a my pomożemy Ci w zobywaniu kolejnych szczebli kariery. Jeśli jesteś inżynierem studiującym w celu uzyskania tytułu magistra w dziedzinie logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw, organizacji transportu lub innych dziedzin wiedzy, takich jak: handel, marketing, finanse, zasoby ludzkie, dołącz do nas - oferujemy wartościowe praktyki.

zobacz więcej

ABSOLWENCI

Zainwestuj swój talent
w historię sukcesu

"Dla szlachetnie urodzonych dusz, wartość nie zależy od wieku" - Corneille. Firma FM Logistic w pełni popiera to znane powiedzenie. Wierzymy w Twój talent oraz motywację: razem rozwiniemy Twój potencjał.

zobacz więcej

SPECJALIŚCI

Dołącz do społeczności ambitnej,
pomocnej i wierzącej w wysokie standardy

Siła łańcucha zależy od siły każdego z jego ogniw: FM Logistic przypisuje taką samą wartość wszystkim pracownikom na każdym poziomie organizacji. Niezależnie od obszaru w którym pracujesz, operacyjnego czy wspierającego, odgrywasz kluczową rolę w naszej organizacji. Nasza codzienna wydajność oparta jest o wszystkich pracowników: ich umiejętności i chęć wspólnej, zespołowej pracy stanowią fundament bezkompromisowej jakości usług na rzecz naszych Kientów.

zobacz więcej

Kadra Menedżerska

Podążaj w kierunku
międzynarodowego sukcesu

Jesteś doświadczonym managerem? Posiadasz fachową wiedzę w zakresie naszych obszarów biznesowych? Poszukujesz międzynarodowej kariery w firmie o solidnej reputacji i spójnej strategii? Dołącz do nas i weź udział w rozwoju międzynarodowym - zmobilizujemy nasze środki aby wspierać Twój sukces oraz rozwijać Twój potencjał. 

zobacz więcej

Sprawdź jak chronimy Twoje dane

Sprawdź jak chronimy Twoje dane

W trakcie realizacji procesów rekrutacyjnych przestrzegamy najwyższych standardów ochrony danych osobowych wynikających z przepisów krajowych oraz postanowień rozporządzenia UE - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).

W tej zakładce znajdziesz kompleksowe informacje na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

zobacz więcej