Newsy
Newsy

Studenci SGGW w oddziale FM Logistic

23 maja spotkaliśmy się w Mszczonowie ze studentami Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z Warszawy. Podczas wizyty studenci mieli okazję poznać procesy logistyczne…

Na stronie 31 maja, 2022

23 maja spotkaliśmy się w Mszczonowie ze studentami Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z Warszawy. Podczas wizyty studenci mieli okazję poznać procesy logistyczne związane z obrotem żywności i zdobyć praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania naszej platformy.

FM Logistic od wielu lat współpracuje z uczelniami dzieląc się ze środowiskiem akademickim wiedzą i doświadczeniem nt. funkcjonowania branży logistycznej i najnowszych rozwiązań w niej wykorzystywanych. Dlatego w ramach zajęć programowych, mieliśmy przyjemność gościć w naszej platformie logistycznej w Mszczonowie 50-osobową grupę studentów studiów magisterskich na kierunku logistyka oraz ich opiekuna, Kierownika Katedry Logistyki SGGW prof. dr hab. inż. Bogdana Klepackiego.

Gości przywitał Mariusz Jóźwik, Regional Director – Warehousing, Co-Packing, Co-Manufacturing, a podczas spotkania studenci mogli dowiedzieć się o naszej działalności w Polsce i w regionie Europy Centralnej, a także poznać procesy realizowane na platformie w Mszczonowie. Spotkanie było też okazją do zaprezentowania życia platformy od strony operacyjnej – nasi kierownicy przybliżyli studentom takie procesy jak magazynowanie, czy copacking.

Wierzymy, że wśród naszych gości byli kolejni #Zawodowcy, którzy już wkrótce zasilą nasz zespół!

Czy ta treść była interesująca, przydatna?