Raporty roczne
Raporty roczne

Raport roczny FM Logistic 2019/2020 jest już dostępny

FM Logistic opublikowało raport roczny za rok obrotowy kończący się 31 marca 2020. Raport jest dostępny do pobrania pod tym linkiem. FM Logistic odnotował przychody w…

Na stronie 15 października, 2021

FM Logistic opublikowało raport roczny za rok obrotowy kończący się 31 marca 2020. Raport jest dostępny do pobrania pod tym linkiem.

FM Logistic odnotował przychody w wysokości 1,43 mld euro za rok 2019/20, co stanowi całkowicie organiczny wzrost o 8,7%. Zysk przed odliczeniem odsetek i podatków (EBIT) wyniósł 42,5 mln euro, czyli o 21% więcej niż w poprzednim roku. Firma zdobyła nowe kontrakty o wartości 150 mln euro, z godnymi uwagi wygranymi w sektorach e-commerce i kosmetycznym.

Raport zawiera wywiad z dyrektorem generalnym FM Logistic Jean-Christophe Machet i szczegółowo opisuje postępy poczynione przez firmę w strategicznych obszarach, takich jak logistyka e-commerce, zrównoważony rozwój, logistyka miejska, cyfryzacja, automatyzacja wybranych procesów magazynowych i back-office oraz rozwój działalności transportowej.

Raport zawiera również informacje związane ze skutkami epidemii koronawirusa (Covid-19) w pierwszych miesiącach 2020 roku. W trakcie pandemii FM Logistic wdrożył szereg środków mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, a tym samym zapewnienie ciągłości biznesowej swoim klientom. .

Raport jest dostępny do pobrania pod tym linkiem (wersja angielska).

Czy ta treść była interesująca, przydatna?