FM Foundation
FM Foundation

Nowy warsztat „Czym jest logistyka?” w ramach projektu społecznego Fundacji FM w Polsce

Złagodzenie ograniczeń Covid-19 pozwoliło zespołom FM Logistic na pełne wznowienie działalności projektowej z Niezależną Fundacją Robinsonów w Polsce. 21 i 22 maja…

Na stronie September 28, 2021

Złagodzenie ograniczeń Covid-19 pozwoliło zespołom FM Logistic na pełne wznowienie działalności projektowej z Niezależną Fundacją Robinsonów w Polsce. 21 i 22 maja odbyły się dwie sesje warsztatowe „Czym jest logistyka?” zostały zorganizowane dla Robinsonów.

W piątek 21 maja pracownicy FM Logistic udali się do Centrum Doskonalenia Zawodowego Krzywy Komin we Wrocławiu, aby spotkać się z młodymi beneficjentami Fundacji Niezależni Robinsonowie podczas organizowanych przez nich warsztatów.

Spotkania te były długo wyczekiwane zarówno przez młodych beneficjentów, jak i pracowników FM.

Kolejne spotkanie odbyło się w sobotę 22 maja na platformie FM Logistic Tomaszów Mazowiecki. Z kolei zespoły FM zorganizowały kolejne warsztaty „Czym jest logistyka?” tym razem z młodymi Robinsonami pochodzącymi z centrum Łodzi.

To były dwa intensywne, ale satysfakcjonujące dni.

CO TO JEST WARSZTAT „CZYM JEST LOGISTYKA?”

To innowacyjna formuła odkrywania zawodów logistycznych poprzez grę edukacyjną i zespołową.

Warsztaty te są ważną częścią programu „Bezpieczny staż”, programu upodmiotowienia i odpowiedzialności młodzieży w pieczy zastępczej prowadzonego we współpracy przez Fundację Niezależni Robinsonowie i grupę FM od 2017 roku.

Program ten jest powtarzany co roku dzięki pozytywnemu odbiorowi inicjatyw prospołecznych przez kierownictwo FM Logistic Central Europe, zaangażowaniu pracowników FM i ich partnera Fundacji Niezależni Robinsonowie oraz wsparciu finansowemu Fundacji FM.

W lipcu kilka zespołów FM będzie gościć stażystów w ramach programu Safe Internship, który jest już w swojej V edycji!

Czy ta treść była interesująca, przydatna?