Newsy
Newsy

FM Logistic z Brązowym Godłem badania Operator Logistyczny Roku 2022

W tegorocznej edycji badania Operator Logistyczny Roku, na podstawie opinii swoich klientów, jak i całego rynku FM Logistic znalazł się w trójce najlepszych firm logistycznych…

Na stronie November 22, 2022

17 listopada 2022 odbyło się największe w Polsce doroczne spotkanie środowiska zarządzających łańcuchem dostaw – 21. edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, organizowanej przez Eurologistics Media Group. Punktem kulminacyjnym wieczoru było tradycyjnie długo oczekiwane ogłoszenie wyników badania Operator Logistyczny Roku.

W tegorocznej edycji FM Logistic został laureatem trzeciej nagrody. Operator uczestniczy w programie od początku jego istnienia, wielokrotnie był wyróżniany, do tej pory jedną z trzech głównych nagród zdobył już sześciokrotnie, pięć lat temu sięgnął po tytuł najlepszej firmy logistycznej w kraju.

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnych informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. Ocenie poddawanych jest wiele elementów zarządzania firmą: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów.

Czy ta treść była interesująca, przydatna?