Fm logistic

La logique des transports urbain

FM Logistic ponownie wśród najlepszych firm logistycznych w Polsce

Pologne

rzypomnijmy, że FM Logistic w 2017 roku został uhonorowany podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji Złotym Godłem programu Opertor Logistyczny Roku oraz zdobył nagrodę dla najbardziej Innowacyjnego produktu dla Logistyki, Transportu i produkcji za platformę inwentaryzacyjną Inventory Viewer.

- „Dziękuję naszym klientom. To ich opinia stoi za naszym sukcesem. I potwierdza naszą pozycję wsód najlepszych i największych operatorów logistycznych w Polsce. ”  – mówi Daniel Franke. –  „FM Logistic w Polsce stale się rozwija i zwiększa swój potencjał operacyjny. Inwestujemy w nowe lokalizacje oraz w nowoczesne technologie, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby klientów oraz zdobywanie kolejnych kontraktów.” – dodaje.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji Wydawnictwa Eurologistics to branżowe święto, co roku przyciągające menedżerów największych firm podczas którego prezentowane są sukcesy branży, najlepsze firmy i produkty. Podczas Gali wręczane są nagrody i wyróżnienia w konkursach i programach prowdzonych przez Eurologistics: Operator Logistyczny Roku, Supply Chain Designer oraz Produkt Innowcyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji. Tegoroczna Gala była już siedemnastą.

Program badawczy Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie Wydawnictwa Eurologistics, Agencji Badań Rynkowych Data Group Consulting oraz czołowych firm logistycznych. Wyniki co roku organizowanego badania satysfakcji klientów firm działających na rynku usług logistycznych są podstawą do wyróżnienia najlepszych firm Godłem (złotym, srebrnym lub brązowym) i tytułem Operator Logistyczny Roku.