Innowacje
Innowacje

Logistyka 2040. przyszłość – to już niebawem.

FM Logistic wspólnie z ekspertami specjalizującymi się w foresighcie strategicznym z firmy 4CF, publikuje raport “Logistyka 2040”. Raport identyfikuje i opisuje możliwe…

Na stronie 27 września, 2021

FM Logistic wspólnie z ekspertami specjalizującymi się w foresighcie strategicznym z firmy 4CF, publikuje raport “Logistyka 2040”. Raport identyfikuje i opisuje możliwe scenariusze przyszłości rozwoju branży logistycznej na przestrzeni najbliższych dwóch dekad.

Scenariusze zawarte w raporcie “Logistyka 2040” nie powinny być traktowane jako prognozy na przyszłość. Obrazują one wprawdzie prawdopodobne przyszłości, które pewnego dnia mogą stać się rzeczywistością, ale nie są najbardziej prawdopodobnymi przyszłościami i nigdy nie miały nimi być. Są one jednak wariantami przyszłości, które stanowią największe wyzwanie dla operatorów logistycznych i ich klientów.

Jak poszczególne rynki krajowe w Europie będą różnić się w każdym z tych scenariuszy? Jakie rozwiązania technologiczne mogą być stosowane? W jaki sposób wpływa to na marże zysku? Co zmienilibyście Państwo w scenariuszach, aby stały się one mniej lub bardziej prawdopodobne? I wiele, wiele innych.

Jeśli scenariusze te inspirują do innego myślenia o przyszłości, to znaczy, że zadziałały tak, jak powinny.

Sprawdź wersję angielską : Logistics 2040. The Future Is Coming Soon.

Pobierz raport „Logistyka 2040”

Czy ta treść była interesująca, przydatna?