Fm logistic

La logique des transports urbain

Transport drobnicowy

W ramach usługi transportu drobnicowego realizujemy dla klientów zlecenia przewozu od 1 do 33 palet, klient płaci tylko za wykorzystaną przestrzeń bez konieczności opłacania całej ciężarówki. Przesyłkę odbieramy i dostarczamy pod wskazany adres na konkretną godzinę. 

Pełen ładunek korzyści

- Dostosowanie procesów dystrybucji do wymagań klienta

- Terminowość dostaw

- Szeroki wachlarz usług dodatkowych

Atuty

Dostosowanie procesów dystrybucji do wymagań klienta

Ze względu na różnorodność towarów drobnicowych, ich niewielkie i nieregularne nakłady oraz rozproszone punkty odbioru, oferta ich transportu musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Jako doświadczony operator logistyczny dysponujemy odpowiednimi kompetencjami w centralnym zarządzaniu transportem i optymalizacji kosztów.  Realizujemy dostawy w trybie AAB i AC. Towary dostarczamy do magazynów, hurtowni, aptek, szpitali, sklepów, jak i prywatnego odbiorcy. Posiadamy elastyczne narzędzia do komunikacji z klientami: web portal, interfejsy. Mamy także dostęp do dobrych praktyk stosowanych w sieciach detalicznych. To wszystko sprawia, że możemy spełnić nawet najbardziej wyszukane potrzeby klientów w zakresie transportu drobnicowego. Przygotowywaniem ofert szytych na miarę zajmuje się dedykowany regionalny zespół sprzedaży.

Zawsze na czas

Wiemy jak ważna w biznesie jest terminowość dostaw, dlatego cały czas inwestujemy w rozwój siatki stałych połączeń transportowych oraz nowe obiekty przeładunkowe i magazynowe. Dysponujemy odpowiednio przygotowaną infrastrukturą w regionie Europy Centralnej. Stworzyliśmy 17 platform logistycznych i 27 hubów przeładunkowych. Nasza flota to ok. 3000 pojazdów, dostosowanych do przewozu różnego rodzaju ładunków, w tym świeżych produktów oraz wyrobów farmaceutycznych. W ten sposób ograniczamy czas potrzebny na przekierowanie ładunków do konkretnych lokalizacji. Możemy też łączyć ładunki, wykorzystując większy i sprawniejszy środek transportu. Dzięki temu gwarantujemy, że powierzony nam transport drobnicowy dotrze do odbiorcy w odpowiednim czasie. Zapewniamy terminowy zwrot dokumentów potwierdzających dostawę. Zarządzamy także awizacją dostaw w sieciach handlowych – mamy własne okna awizacyjne.

I jeszcze więcej

Chcąc spełnić oczekiwania naszych klientów i zapewnić jak najlepszą obsługę oferujemy także szereg niestandardowych usług dodatkowych, takich jak:

- zarządzanie paletami (odbiór pustych palet)

- elektroniczny monitoring dostawy w czasie rzeczywistym przez stronę www (POD)

- kompleksowa obsługa BOK - jeden punkt kontaktu, stały zespół

- dedykowana opieka KAM dla większych klientów

- wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań logistycznych

Kontakt

E-mail: fmlogistic@fmlogistic.pl

Telefon kontaktowy: +48 468570436