Fm logistic

La logique des transports urbain

O nas

Jesteśmy częścią Grupy FM Logistic. Centrala Transportu Międzynarodowego Grupy FM znajduje się w Polsce, w Mszczonowie k. Warszawy. Nasze usługi realizujemy poprzez sieć biur spedycyjnych, zlokalizowanych w 13 krajach, w których zatrudniamy 200 ekspertów i doradców. Codziennie obsługujemy klientów z niemal wszystkich krajów europejskich, w tym również z wszystkich krajów bałkańskich oraz środkowej Azji.

W ofercie znajduje się pełna gama usług od przewozów pełnopojazdowych, poprzez częściowe i drobnicowe, w obrębie całej Europy, po pełną dystrybucję w krajach Europy Centralnej z kompleksową obsługą magazynowo-transportową, również dla sektora e-commerce. Oferujemy również usługi doradztwa oraz rozwiązania dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Przewozy realizowane są przez nowoczesną flotę, składającą się z ponad 1000 pojazdów różnej wielkości, w tym 150 jednostek własnych wyposażonych w nowoczesne technologie telematyczne.

Naszym klientom gwarantujemy:

- najwyższą jakość usług,

- stały, 24-godzinny, monitoring transportu,

- bezpieczeństwo towarów na wysokim poziomie, również dzięki współpracy z wieloma organizacjami (TAPA, FreightWatch International, ASIS International, Eurowatch, International Road Transport Union, ACFE, Trans Park, Policja).

Naszymi klientami są sieci handlowe, firmy z branży FMCG, elektronicznej, hi-tech, chemicznej, budowlanej, produkcji przemysłowej, a także firmy z sektora farmaceutycznego i kosmetycznego. Jesteśmy gotowi do współpracy z każdym klientem, niezależnie od skali działalności. Stawiamy na długoterminowe i partnerskie relacje z naszymi klientami.

Współpraca z przewoźnikami

FM Logistic to międzynarodowy operator logistyczny działający na 3 kontynentach i w 5 strefach biznesowych: Europa Zachodnia, Europa Środkowa, Europa Wschodnia, Azja i Ameryka Łacińska. Obecnie firma zatrudnia blisko 23 300 pracowników, z czego ponad 150 osób zajmuje się wyłącznie transportem międzynarodowym. W ramach organizacji realizowanych jest ponad 10 000 transportów miesięcznie na terenie całej Europy.
 
W związku z dynamicznym rozwojem i ciągłym wzrostem liczby przepływów poszukujemy nowych przewoźników do długookresowej, stabilnej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.

Łukasz Szpleter, Specjalista ds. pozyskiwania podwykonawców 

Tel.: +48 516 010 266 

E-mail: lszpleter@fmlogistic.com