Fm logistic

La logique des transports urbain

Magazynowanie i Składowanie

Globalna wizja oraz międzynarodowe narzędzie pozwalające na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

Nasza oferta usług w zakresie magazynowania i składowania oparta jest o sieć terytorialną ustanowioną po to aby jak najlepiej wspierać Ciebie i Twoje potrzeby. Od projektu do zarządzania, nasze platformy dystrybucyjne posiadają certyfikaty i przyjmują wszystkie, nawet najbardziej wymagające produkty. Duża ilość klientów oraz wielozadaniowość operacyjna zapewniona jest przez elastyczność oraz optymalizację procesu i kosztów. Realizacja naszych usług kontrolowana przez potężne systemy informatyczne jest przedmiotem stałego i rygorystycznego monitorowania. 

W 2019 :

Atuty

Warehouses

Budowa magazynów przyszłości

Firma FM Logistic gwarantuje jakość   i funkcjonalność swoich platform wielozadaniowych dla wielu klientów. Grupa wspierana jest w tym zakresie przez NG Concept, firmę działającą w branży inżynierii budowlanej, będącej częścią Grupy FM. Od lokalizacji do projektu   i budowy, te dwie firmy współpracują   w zakresie rozwoju platform jutra oraz spełniają bardzo dokładne wymagania w zakresie zrównoważonej budowy i bezpieczeństwa.

Globalne podejście zapewniające przewagę konkurencyjną

Nasze rozwiązania związane z zarządzaniem jednostkami zostały zaprojektowane i są zarządzane dzięki globalnemu podejściu. Wydobywamy wszystko co najlepsze ze sprawdzonych metod i technologii tak, by zaproponować wzorcowe rozwiązanie dla każdego z naszych sektorów docelowych. Ciągłe szkolenia oraz zaangażowanie naszych zespołów operacyjnych zapewnia im zdolność do optymalizacji "wartości dodanej" naszych usług. Jednym z najważniejszych celów tego działania jest zwiększanie Twojej konkurencyjności.

Długofalowa, ciągła poprawa jakości usług

FM Logistic to firma która zbudowała wiedzę ekspercką w zakresie magazynowania i składowania, pozwalającą na zapewnienie perfekcji w codziennie wykonywanych czynnościach. Nasze kryteria jakości, metody monitorowania oraz siła naszych ofert są Twoją gwarancją usług zapewniających stały, długoterminowy rozwój.