Fm logistic

La logique des transports urbain

Sektor Ochrony Zdrowia

Jakość bez kompromisów

FM Health to ponad 250 współpracowników, ekspertów w dziedzinie logistyki ochrony zdrowia. Każdego dnia tworzą optymalny łańcuch dostaw do wszystkich klientów FM Health: hurtowni i grup farmaceutycznych, dostawców sprzętu medycznego, kliniki szpitali, laboratoriów, aptek oraz pacjentów.

Właściwe lekarstwo i odpowiedni sprzęt w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie to bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów.  Codziennie dbamy o to dostarczając produkty lecznicze do aptek, szpitali, przychodni, czy punktów szczepień, pamiętając, jak ważna jest w tym przypadku precyzyjna i bezpieczna logistyka.  Jako FM Health świadczymy zarówno usługi transportowe, jak i magazynowe oraz copackingowe w oparciu o standardy GDP i GMP. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami produktów leczniczych OTC oraz RX, wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków, dermo-kosmetyków we wszystkich zakresach temperatur, tj. 2-8 C, 15-25 C, 10-15 C oraz innych, wymaganych przez klientów. Międzynarodowa obecność, dedykowana sektorowi infrastruktura, eksperci z zakresu ochrony zdrowia, ponad 13 letnie know how pozwalają nam świadczyć konkurencyjne usługi dla klientów z sektora ochrony zdrowia nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach m.in. w Rosji, na Ukrainie, we Francji, Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, Szwajcarii, czy Brazylii.

Atuty

FM Health - jakość bez kompromisu

Precyzyjny monitoring w czasie rzeczywistym

W każdym kraju FM Health może polegać na swoich pracownikach, którzy dzielą się z klientami zawsze tą samą profesjonalną kulturą obsługi, rekomendacjami i standardami. Poprzez perfekcyjną integrację potrzeb i oczekiwań, projektują najbardziej odpowiednie rozwiązania do optymalizacji zarządzania oraz prowadzenia niezawodnego i kontrolowanego łańcucha dostaw.

Zgodność

Na każdym kontynencie, w każdym kraju, regionie regulacje prawne w zakresie ochrony zdrowia są niezwykle restrykcyjne i ewoluują z roku na rok, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo pacjentom na całym świecie. FM Health zawsze reaguje na zmiany dynamicznie, oferując serwis zgodny z dobrą praktyką dystrybucyjną i dobrą praktyką wytwarzania.

Dedykowane powierzchnie magazynowe

Dedykowane obiekty magazynowe w różnych krajach Europy Centralnej, w tym największe centrum dystrybucji produktów leczniczych, zlokalizowane w Błoniu, w Polsce, czynią nas głównym partnerem logistycznym w zakresie doskonałości operacyjnej oraz stałego udoskonalania procesów w sektorze ochrony zdrowia. 

Wyróżnia nas poczucie zaangażowania

Od projektu do wdrożenia rozwiązania lub w trakcie ulepszania naszych procesów, nasi specjaliści z wielu działów firmy pracują zgodnie. Mają wspólny cel - zmianę Twojego łańcucha dostaw tak, by stał się rynkowo konkurencyjnym.

Profesjonalna kultura korporacyjna

Integrujemy wyzwania i strategie naszych klientów, oferując te same wzorce i standardy we wszystkich krajach. Dbamy o stały dialog oraz długofalowe partnerstwo, gdyż tylko wtedy można stworzyć silny i stabilny model biznesowy. Wspieramy naszych klientów w zakresie ich strategicznego, geograficznego i biznesowego rozwoju. Nasze certyfikowane,  multi-klienckie magazyny  spełniają surowe kryteria magazynów dedykowanych produktom farmaceutycznym.  

Bezpieczeństwo Twoich pacjentów

Dostarczamy produkty farmaceutyczne producentów oraz dystrybutorów produktów leczniczych i wyrobów medycznych, oferując kompleksową obsługę logistyczną. Pracujemy w oparciu o Dobrą Praktykę Dystrybucyjną oraz Dobrą Praktykę Wytwarzania, zapewniając najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług. Oferujemy transport w kontrolowanej temperaturze certyfikowanymi samochodami, wydruki temperatur, dystrybucję bezpośrednią, realizację dostaw „na cito”.

W certyfikowanych magazynach FM Health zapewniamy obsługę zgodną z regulacjami prawa farmaceutycznego. Nowoczesne systemy monitorowania oraz doświadczeni i regularnie szkoleni pracownicy dbają o bezpieczeństwo składowanych produktów. 13 letnie doświadczenie w obsłudze sektora ochrony zdrowia, własna infrastruktura magazynowa, duża elastyczność operacyjna i bardzo wysoki standard bezpieczeństwa są dla naszych klientów szczególnie ważne.