Fm logistic

La logique des transports urbain

FMCG

Dążenie do najwyższej wydajności

Wspierając strategię dystrybucji i wzrostu Twojej firmy, optymalizujemy łańcuchy dostaw , proponując dedykowane rozwiązania logistyczne i dystrybucyjne oparte o innowacyjne procesy gwarantujące najwyższą  jakość usług.  

Dążenie do najlepszej jakości

W czasach tak dużej konkurencji między markami producentów towarów konsumpcyjnych FMCG o sukcesie stanowi elastyczność i niezawodność łańcucha dostaw. Dzięki strategii obejmującej wszystkie kanały dystrybucji, nasze rozwiązania gwarantują skuteczny łańcuch dostaw i satysfakcję finalnego klienta. Wieloletnia współpraca z kluczowymi przedstawicielami branży FMCG pozwala nam dzisiaj cieszyć się zaufaniem naszych klientów i być dla nich ekspertem, proponującym rozwiązania realizujące ich cele sprzedażowe. 

Atuty

Performance

Sektor artykułów pielęgnacyjnych

Codzienna obecność w sieciach handlowych, wieloletnia obsługa klientów w zakresie magazynowania, transportu i co-packingu pozwala nam optymalnie zaplanować i zrealizować dystrybucję. Nasze certyfikowane magazyny spełniają wymogi bezpieczeństwa i są dostosowane do składowania również produktów niebezpiecznych. Rygorystyczne procedury wewnętrzne regulują wszystkie procesy, a sprawdzony system informatyczny jest gwarancją bezpieczeństwa informacji i ciągłości biznesu. 

Food

Sektor spożywczy

FM Logistic wykorzystuje sprawdzone narzędzia oraz procesy odpowiadając na wyzwania rynku i klientów.  W ramach rygorystycznych procedur przekazywania i monitorowania informacji zapewniamy efektywny i sprawny system kontroli wskaźników poziomu usług. Zarówno w  temperaturze otoczenia, jak i kontrolowanej, nasze rozwiązania wspierają strategię sprzedażową naszych klientów i zapewniają wydajny łańcuch logistyczny.