Fm logistic

La logique des transports urbain

Sieci Handlowe

Przyjęcie zaawansowanych strategii

Skuteczny łańcuch dostaw to indywidualny plan osiągania celów biznesowych naszych klientów. Rozumiemy to i już od ponad 20 lat jesteśmy skutecznym partnerem logistycznym w Polsce. Dynamicznie reagując na zmiany, wykorzystujemy wahania rynku, które dla FM Logistic są zawsze szansą i pozwalają w sytuacjach naprawdę wymagających udowodnić nasze kompetencje.

zobacz więcej

FMCG

Dążenie do najwyższej wydajności

Wspierając strategię dystrybucji i wzrostu Twojej firmy, optymalizujemy łańcuchy dostaw , proponując dedykowane rozwiązania logistyczne i dystrybucyjne oparte o innowacyjne procesy gwarantujące najwyższą  jakość usług.  

zobacz więcej

Kosmetyki

Zarówno dla FM Logistic jak i dla naszych klientów – producentów i dystrybutorów luksusowych marek perfum i kosmetyków, najważniejsza jest doskonałość. Ponad 20 letnie doświadczenie w obsłudze firm z tego sektora to branżowe wyczucie, procesy dostosowane do potrzeb i oczekiwań odbiorców danego klienta i doceniany przez klientów profesjonalizm. Dążenie do doskonałości to wspólny cel i inspiracja, by nie przestawać się rozwijać i zawsze proponować luksusową jakość. 

zobacz więcej

Ochrona Zdrowia

Doskonałość logistyczna kluczowym wymogiem

Odpowiednie lekarstwo, odpowiedni sprzęt w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa: nie ma nic ważniejszego niż logiczna (logistyczna) organizacja, pomocna w zapewnieniu specjalistom z sektora ochrony zdrowia środków do leczenia pacjentów. Firma FM Logistic zbudowała swoje doświadczenie w tej dziedzinie w dziale, który jest skupiony w całości na branży zdrowotnej: FM Health.

zobacz więcej

Omnichannel

Współtworzymy pozytywne doświadczenia Twoich klientów

Grupa FM Logistic już od 2009 roku prowadzi pełną obsługę logistyczną sprzedaży wielokanałowej (multichannel), w tym sprzedaży internetowej (e-Commerce). Dziennie przygotowujemy 900 000 przesyłek, a obsługa sektora sprzedaży elektronicznej, stanowi 10% obrotu Grupy FM Logistic.

zobacz więcej

Przemysł i Automotive

,

"W ciągu ostatnich dziesięciu lat rynek i potrzeby ewoluowały. Oceniliśmy naszą strategię skupiając się szczególnie na bezpośrednich połączeniach z naszymi centrami produkcyjnymi w Azji. FM Logistic stało się wówczas partnerem, na którym naprawdę mogliśmy polegać. Był to partner gotowy na negocjacje, który zawsze poszukuje korzystnych rozwiązań."

Thierry Lescuyer-Chavasse 

Dyrektor ds. międzynarodowej logistyki w Technicolor

zobacz więcej