Fm logistic

La logique des transports urbain

FM Logistic kontynuuje współpracę z Purella Superfoods

Pologne

Purella, lider w branży zdrowej żywności superfoods przedłużył umowę z FM Logistic CE w zakresie zarządzania magazynowaniem, transportem i copackingiem swoich produktów. Firmy będą współpracować ze sobą już trzeci rok.

FM Logistic CE jest czołowym partnerem logistycznym Purella od 2018 roku. Jeden z największych operatorów logistyczny wspiera firmę Purella w zakresie magazynowania, transportu towarów i copackingu, oferując dostosowane do charakteru biznesu rozwiązania.

Firmy podkreślają, że w niełatwym okresie pandemii, w którym przyszło im funkcjonować w minionym roku, współpraca nastawiona na rozwój i oparta na zaufaniu, doskonale zdała egzamin. 

„Zdecydowaliśmy się kontynuować, rozwijać i rozszerzać naszą współpracę z FM Logistic, ponieważ jest to firma, która świadczy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług logistycznych, i które są kluczowe dla sukcesu naszego biznesu. Możemy liczyć na pełne wsparcie merytoryczne i doradztwo strategiczne w zakresie rozwiązań z optymalizacji łańcucha dostaw, co przyczynia się do optymalizacji kosztów” mówi Michał Kubuśka - Supply Chain Manager w Purella.

„Cieszymy się, że nasza strategia i zaoferowane rozwiązania zostały zauważone i docenione, dzięki czemu przedłużyliśmy kontrakt na kolejne lata. Czuję ogromną satysfakcję, że nasz zespół sprostał oczekiwaniom tak wymagającego klienta i będzie miał okazję dalej dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie magazynowania i logistyki” – mówi Tomasz Oczkowski, Commercial Director FM Logistic CE.

Od 2016 roku Purella skutecznie zmienia nawyki żywieniowe Polaków. Firma kreuje świadomość konsumentów nie tylko w sferze zdrowego odżywiania, oferując najwyższej jakości, nieprzetworzone produkty, ale także zdrowego trybu życia. W ofercie firmy znajdziemy ponad 80 produktów w kilku kategoriach, w tym certyfikowane produkty BIO, wspierające układ odpornościowy i wspomagające właściwe funkcjonowanie organizmu.

### KONIEC ###

FM Logistic Central Europe jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.  

FM Logistic CE posiada 17 platform logistycznych, 30 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów. 

Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów. W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

Więcej informacji na temat firmy dostępnych jest pod adresem: http://www.fmlogistic.pl/

LinkedIn - FM Logistic Central Europe 

Kontakt dla mediów:

Cohn & Wolfe

Ewa Zambrzycka-Rozner

Account Manager

Mail: ewa.zambrzycka@cohnwolfe.pl

Mobile: +48 609 480 066

FM Logistic Central Europe

Adrianna Morze

Head of Marketing and Communication, Central Europe 

Mail: amorze@fmlogistic.com 

Mobile: +48 661 290 273