Fm logistic

La logique des transports urbain

Newsy

 • Od
 • Do
58 komunikat(-ów)zawiera wyrażenie, którego szukasz
 • Nowa platforma logistyczna FM Logistic w Wiskitkach

  Firma FM Logistic rozpoczyna budowę nowej platformy logistycznej i jednocześnie zwiększa liczbę zarządzanych obiektów w ramach logistyki kontraktowej w regionie Centralnej Europy. Nowa lokalizacja FM Logistic będzie znajdować się w Wiskitkach, pomiędzy Warszawą, a Łodzią, przy samym węźle komunikacyjnym łączącym autostradę A2 z drogą krajową 50. Obiekt został zaprojektowany zgodnie z programem zrównoważonego rozwoju firmy oraz zarejestrowany do certyfikacji dla budownictwa zrównoważonego LEED v4 (Leadership in Energy and Environmental Design).

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic stawia na zieloną energię

  FM Logistic CE, czołowy operator logistyczny w regionie, robi poważny krok w kierunku przejścia na zieloną energię. Od stycznia 2021 roku wszystkie obiekty magazynowe w Centralnej Europie, których właścicielem jest FM Logistic, będą w 100% zasilane energią elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych. Firma zawarła w tej sprawie umowę z dostawcami na Słowacji, w Czechach i Polsce, w tym z Polską Grupą Energetyczną, największym producentem zielonej energii w kraju. 

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic kontynuuje współpracę z Purella Superfoods

  FM Logistic kontynuuje współpracę z Purella Superfoods

  Purella, lider w branży zdrowej żywności superfoods przedłużył umowę z FM Logistic CE w zakresie zarządzania magazynowaniem, transportem i copackingiem swoich produktów. Firmy będą współpracować ze sobą już trzeci rok.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Firma FM Logistic podpisała kontrakt z największym sprzedawcą mebli w Indiach Pepperfry

  Firma FM Logistic podpisała kontrakt z największym sprzedawcą mebli w Indiach Pepperfry

  Operator będzie świadczył usługi logistyczne i realizował strategię omnichannel

  Firma FM Logistic podpisała kontrakt z Pepperfry, największym indyjskim sklepem internetowym oferującym meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz, na świadczenie usług logistycznych i realizację strategii omnichannel w zachodnim regionie kraju.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Nowy raport “Logistyka 2040” opisuje trzy scenariusze przyszłości logistyki

  Świat, w którym wszechobecna technologia rozwiązała wszystkie bieżące problemy; świat zerowego wzrostu; lub świat bez wystarczającej współpracy międzynarodowej. Oto scenariusze nakreślone w nowym raporcie „Logistyka 2040” opublikowanym dziś przez FM Logistic CE przy współpracy z ekspertami specjalizującymi się w foresighcie strategicznym z firmy 4CF. Raport zachęca do dyskusji związanej z rozważaniami teoretycznymi na temat przyszłości logistyki i jej roli w gospodarce Europy na przestrzeni najbliższych dwóch dekad.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic Centralna Europa i FoodCare kontynuują współpracę

  FM Logistic CE i lider branży FMCG w Polsce firma FoodCare podjęły decyzję o podpisaniu długoterminowego kontraktu i przedłużeniu współpracy. Operator świadczy usługi logistyczne z zakresu magazynowania i transportu na rzecz producenta już od 2006. Obecna umowa obejmująca dotychczasową obsługę logistyczną wzbogacona została o usługi transportu drobnicowego z magazynów i fabryk klienta.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic z tytułem Dobroczyńca Roku w kategorii „pomoc społeczna”

  FM Logistic Centralna Europa podczas uroczystej gali 9 września br., zostało laureatem XXI edycji konkursu o tytuł Dobroczyńca Roku, organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Tytuł przyznany został w kategorii „pomoc społeczna”. Jury doceniło współpracę firmy z Fundacją Samodzielni Robinsonowie i kompleksowy program wsparcia młodzieży z domów dziecka i rodzin zastępczych.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic Centralna Europa rozpoczyna współpracę z Grohe

  8 września 2020 r. w magazynie FM Health zlokalizowanym w Błoniu koło Warszawy należącym do FM Logistic CE oficjalnie zainaugurowano rozpoczęcie operacji logistycznych dla znanego niemieckiego producenta armatury sanitarnej, firmy Grohe. Jest to realizacja długoterminowej umowy zawartej między przedsiębiorstwami jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Zakres współpracy obejmuje magazynowanie i usługi z obszaru co-packingu. Na terenie magazynu producent uruchomi też własną linię montażową.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic Centralna Europa rusza z kolejnym etapem obsługi logistycznej dla Grupy Polpharma

  W dniu 3 sierpnia 2020, po uzyskaniu przez Grupę Polpharma zezwolenia Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego (GIF), wystartowały pierwsze operacje logistyczne w nowym rozbudowanym module platformy FM Health, największym centrum magazynowania i dystrybucji produktów farmaceutycznych w Centralnej Europie, należącej do FM Logistic CE. Tym samym operator logistyczny realizuje zawartą w ubr. umowę z liderem polskiego rynku farmaceutycznego.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic Central Europe supports the fight against COVID-19

  FM Logistic Central Europe supports the fight against COVID-19

  20 July 2020 - Purchase of equipment enabling distance and remote learning, supporting youths with online lessons, preparing for transport parcels for children under the #PomagamyRazem campaign rolled out in association with IKEA (Ingka Group), or finally, delivery of personal protective equipment to nearly one thousand medical professionals – these are just selected initiatives launched or joined in recent months while coronavirus pandemic lingers in our region by employees of FM Logistic CE, the leading logistic operator in the region.

  Zobacz komunikat prasowy