Fm logistic

La logique des transports urbain

Newsy

 • Od
 • Do
62 komunikat(-ów)zawiera wyrażenie, którego szukasz
 • FM Logistic i firma Wedel kontynuują wieloletnią współpracę

  24 maja br. operator logistyczny FM Logistic Central Europe i producent słodyczy, firma Wedel podpisały długoterminowy kontrakt na świadczenie usług magazynowych i transportowych, przedłużając tym samym niemal 20-letnie partnerstwo biznesowe. W ciągu tych dwóch dekad obie firmy znacząco rozwinęły zakres współpracy, a obecnie wspólnie koncentrują się na wzmacnianiu dynamiki wdrażania rozwiązań proekologicznych w zakresie obsługi logistycznej.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic inwestuje w autonomiczne roboty na magazynach

  FM Logistic przyspiesza z automatyzacją. W ramach wspólnej inwestycji z klientem firma wdrożyła właśnie autonomicznego robota MIR 500 (Mobile Industrial Robots), który usprawni procesy magazynowe na platformie logistycznej w Jarostach. Jest to innowacyjna i elastyczna technologia, która może być dowolnie konfigurowana i stosowana przy codziennych operacjach magazynowych.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic po raz szósty zdobywa certyfikację IFS z najwyższą notą

  Magazyn należący do FM Logistic obsługujący pod brandem FM Fresh klienta z sektora FMCG we Mszczonowie (woj. mazowieckie) po raz kolejny uzyskał 100% w audycie International Featured Standards. Tym samym operator logistyczny odnowił certyfikat IFS Logistics, co oznacza spełnianie najwyższych możliwych standardów jakości i bezpieczeństwa łańcucha dostaw dla chłodzonych świeżych artykułów spożywczych w zakresie transportu, składowania i kompletacji.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic wdraża autorski program szkoleniowy dla managerów operacji magazynowych

  Ponad 150 managerów liniowych: Szefów Ekip, Zmiany i Linii bierze udział w rozpoczętym właśnie półrocznym cyklu szkoleń pt. “Strefa Lidera”, organizowanym przez FM Logistic w Polsce. Projekt ma na celu rozwój kompetencji z zakresu przywództwa, zarządzania personelem, ale też wzmocnienie umiejętności operacyjnych kadry, zarządzającej aktywnościami magazynowymi. FM Logistic jest jedną z niewielu firm logistycznych, które kierują pracowników tego szczebla na szkolenia liderskie.  

  Zobacz komunikat prasowy
 • Nowa platforma logistyczna FM Logistic w Wiskitkach

  Firma FM Logistic rozpoczyna budowę nowej platformy logistycznej i jednocześnie zwiększa liczbę zarządzanych obiektów w ramach logistyki kontraktowej w regionie Centralnej Europy. Nowa lokalizacja FM Logistic będzie znajdować się w Wiskitkach, pomiędzy Warszawą, a Łodzią, przy samym węźle komunikacyjnym łączącym autostradę A2 z drogą krajową 50. Obiekt został zaprojektowany zgodnie z programem zrównoważonego rozwoju firmy oraz zarejestrowany do certyfikacji dla budownictwa zrównoważonego LEED v4 (Leadership in Energy and Environmental Design).

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic stawia na zieloną energię

  FM Logistic CE, czołowy operator logistyczny w regionie, robi poważny krok w kierunku przejścia na zieloną energię. Od stycznia 2021 roku wszystkie obiekty magazynowe w Centralnej Europie, których właścicielem jest FM Logistic, będą w 100% zasilane energią elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych. Firma zawarła w tej sprawie umowę z dostawcami na Słowacji, w Czechach i Polsce, w tym z Polską Grupą Energetyczną, największym producentem zielonej energii w kraju. 

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic kontynuuje współpracę z Purella Superfoods

  FM Logistic kontynuuje współpracę z Purella Superfoods

  Purella, lider w branży zdrowej żywności superfoods przedłużył umowę z FM Logistic CE w zakresie zarządzania magazynowaniem, transportem i copackingiem swoich produktów. Firmy będą współpracować ze sobą już trzeci rok.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Firma FM Logistic podpisała kontrakt z największym sprzedawcą mebli w Indiach Pepperfry

  Firma FM Logistic podpisała kontrakt z największym sprzedawcą mebli w Indiach Pepperfry

  Operator będzie świadczył usługi logistyczne i realizował strategię omnichannel

  Firma FM Logistic podpisała kontrakt z Pepperfry, największym indyjskim sklepem internetowym oferującym meble oraz artykuły wyposażenia wnętrz, na świadczenie usług logistycznych i realizację strategii omnichannel w zachodnim regionie kraju.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Nowy raport “Logistyka 2040” opisuje trzy scenariusze przyszłości logistyki

  Świat, w którym wszechobecna technologia rozwiązała wszystkie bieżące problemy; świat zerowego wzrostu; lub świat bez wystarczającej współpracy międzynarodowej. Oto scenariusze nakreślone w nowym raporcie „Logistyka 2040” opublikowanym dziś przez FM Logistic CE przy współpracy z ekspertami specjalizującymi się w foresighcie strategicznym z firmy 4CF. Raport zachęca do dyskusji związanej z rozważaniami teoretycznymi na temat przyszłości logistyki i jej roli w gospodarce Europy na przestrzeni najbliższych dwóch dekad.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic Centralna Europa i FoodCare kontynuują współpracę

  FM Logistic CE i lider branży FMCG w Polsce firma FoodCare podjęły decyzję o podpisaniu długoterminowego kontraktu i przedłużeniu współpracy. Operator świadczy usługi logistyczne z zakresu magazynowania i transportu na rzecz producenta już od 2006. Obecna umowa obejmująca dotychczasową obsługę logistyczną wzbogacona została o usługi transportu drobnicowego z magazynów i fabryk klienta.

  Zobacz komunikat prasowy