Fm logistic

La logique des transports urbain

Newsy

 • Od
 • Do
43 komunikat(-ów)zawiera wyrażenie, którego szukasz
 • HUB Poznań zlokalizowany w Jaryszkach pod Poznaniem

  Od początku roku firma FM Logistic rozwija swoją działalność w centrum dystrybucyjnym Panattoni Park Poznań VII. 9 500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej będzie dedykowane usługom cross-dockowym oraz magazynowania realizowanym na rzecz aktualnych i przyszłych klientów firmy. Start działań operacyjnych przewidziane jest na marzec br.

  Zobacz komunikat prasowy
 • 20 urodziny FM Logistic na rynku słowackim

  W grudniu 2019 roku upłynęło 20 lat odkąd FM Logistic rozpoczęło działalność na słowackim rynku. Dzisiaj funkcjonuje, jako jeden z kluczowych rynków struktury FM Logistic Central Europe oferując najnowocześniejsze usługi najwyższej jakości.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Wzmocnienie na mapie FM Logistic Central Europe

  FM Logistic uruchomiło pod Warszawą nowy HUB przeładunkowy dedykowany transportowi drobnicowemu.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic z nagrodą Lider Logistyki w kategorii Integracja łańcuchów dostaw producentów i dystrybutorów

  Podczas wczorajszej Gali Logistyki, Transportu, Produkcji w Hilton Warsaw Hotel w Warszawie FM Logistic zdobyło Nagrodę Lider Logistyki w kategorii Integracja łańcuchów dostaw producentów i dystrybutorów. Podczas wydarzenia ogłoszono również wyniki kolejnych edycji badań Operator Logistyczny Roku oraz Supply Chain Designer i laureatów konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic podpisał nową umowę z firmą Unilever we Francji

  FM Logistic zawarł umowę o świadczenie usług logistycznych dla Unilevera we Francji. W ramach której spółka FM Logistic będzie świadczyła usługi przyjmowania, magazynowania i realizowania zamówień oraz usług co-packingowych dla produktów Unilever Personal Care na platformie logistycznej w Crépy-en-Valois, która znajduje się około 70 km na północ od Paryża. Umowa obejmuje również transport niektórych produktów na zlecenie Unilevera.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic publikuje raport na temat zrównoważonego rozwoju

  FM Logistic opublikował pierwszy raport na temat zrównoważonego rozwoju. Raport, dostępny online http://sustainable-development.fmlogistic.com/en/index.html, zawiera animacje, filmy video i infografiki, które prezentują najważniejsze efekty oddziaływania firmy na gospodarkę, społeczeństwo i środowisko. Obejmuje obszary takie jak zatrudnienie, zdrowie, edukacja, emisja gazów cieplarnianych i zanieczyszczenie powietrza. Raport opisuje również inicjatywy podejmowane przez FM Logistic, których celem jest stworzenie bardziej zrównoważonego łańcucha dostaw.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Zapobieganie chorobom układu ruchu w sektorze logistycznym: FM Logistic prezentuje Ergoskel

  Noszenie ergoszkieletu zmniejsza obciążenie mięśni pleców i mięśni kończyn górnych o 70%

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic zacieśnia współpracę ze startupami, dołączając do akceleratora Plug and Play

  FM Logistic, operator logistyczny i dostawca usług kontraktowych (3PL), nawiązał partnerską współpracę z innowacyjną globalną platformą Plug and Play. Informacja została ogłoszona 1. października podczas oficjalnego otwarcia nowego biura Plug and Play w Hamburgu.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic Polska z Międzynarodowym certyfikatem AEO-F

  Certyfikat AEO-F to najszerszy możliwy zakres pozwolenia, dotyczy bowiem zarówno uproszczeń celnych, jak i ochrony i bezpieczeństwa. To potwierdzenie najwyższej wiarygodności FM Logistic Polska.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic znów wysoko w „Top 10 firm TSL” rankingu TSL Dziennika Gazety Prawnej w roku 2019.

  Ranking firm TSL Dziennika Gazety Prawnej, realizowany przy udziale Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, to prestiżowe i merytoryczne badanie największych firm z branży TSL w Polsce, który daje miarodajny obraz rynku w danym roku.

  FM Logistic, międzynarodowy operator na rynku magazynowania, transportu, copackingu i comanufacturingu, znów na wysokich pozycjach w Rankingu firm TSL Dziennika Gazety Prawnej (DGP). Operator znalazł się na 3. miejscu wśród firm, których głównym źródłem przychodu są usługi logistyczne oraz na 4. miejscu w rankingu ogólnym TSL wśród firm zarejestrowanych w Polsce. Pozycje w poszczególnych kategoriach ustalane były na podstawie przychodów firm osiągniętych
  w 2018 r.

  Zobacz komunikat prasowy