Fm logistic

La logique des transports urbain

Students

PROGRAM AMBASADOR FM LOGISTIC

Program Ambasador FM Logistic to inicjatywa skierowana do studentów, którzy chcą aktywnie uczestniczyć we współpracy pomiędzy uczelnią, a firmą logistyczną. Co roku, w procesie rekrutacyjnym, zastaje wyłonionych 5 ambasadorów FM Logistic, których podstawowym zadaniem jest aktywne uczestnictwo w promowaniu FM Logistic w środowisku studenckim. W zamian, promotorzy marki mają możliwość odbycia płatnych praktyk letnich, uczestnictwa w projektach rozwojowych, a także udziału w szeregu interesujących szkoleń na  platformach logistycznych. Ambasadorzy FM Logistic, już na studiach, mogą się przekonać na czym polega działalność w branży TSL. 

PRAKTYKI LETNIE

To czas w którym studenci mogą skonfrontować wiedzę zdobytą podczas studiów z rzeczywistą realizacją procesów logistycznych. Dlaczego studenci chętnie wybierają FM Logistic jako miejsce praktyk? Odpowiedź jest prosta, to właśnie tu przełamują stereotyp praktykanta „parzącego kawę” i podejmują się istotnych zadań.  FM Logistic stara się, aby każdy student efektywnie wykorzystał okres praktyk. 

WYKŁADY, WARSZTATY ORAZ ZAJĘCIA DLA STUDENTÓW
Uczestnictwo w procesie dydaktycznym studentów, przekazywanie wiedzy pracowników, pozwalają na zrozumienie uczniom zasad realizacji procesów logistycznych. Główne działania firmy w tym kierunku to m.in. wykłady organizowane na uczelniach, współpraca z kołami naukowymi, a także uczestnictwo w targach studenckich. Jesteśmy otwarci również na nowe propozycje.
Jesteś studentem i masz pomysł w jaki sposób możemy Ci pomóc w zdobywaniu nowej wiedzy? Napisz do nas, z uwagą przeanalizujemy Twoje pomysły.

pracuj-z-nami@fmlogistic.com