Fm logistic

La logique des transports urbain

GRADUATES

FM Logistic prowadzi działania mające na celu rozbudowę kadry pracowniczej i tym samym otwiera przed młodymi  ludźmi drogę  do kariery zawodowej, dając im możliwości rozwoju na różnych stanowiskach pracy.

Menedżerski Program Rozwojowy

Program skierowany jest do osób, które m.in., z powodu młodego wieku nie miały okazji spróbowania swoich sił w roli menedżera ale jednoczenie wykazują predyspozycję do pełnienia tego rodzaju stanowisk. Pracownicy objęci Menedżerskim Programem Rozwojowym swoje doświadczenie nabierają poprzez dwuszlakowe działania, polegające na regularnych szkoleniach oraz zmaganiach związanych z wykonywaniem obowiązków na zajmowanym stanowisku. Osoby te ponadto korzystają z tutoringu doświadczonych menadżerów FM Polska, tak aby to oni w przyszłości mogli zostać mentorami naszych nowych potencjałów.

Aplikuj

Praktyka Absolwencka to idealne rozwiązanie dla młodych, ambitnych i zdolnych absolwentów. FM Logistic oferuje trzymiesięczną płatną praktykę, która ma na celu rozwój umiejętności  praktycznych, a także wykorzystanie wiedzy teoretycznej,  potrzebnej do realizacji zadań. Bardzo często po odbytym stażu FM Logistic oferuje praktykantom  możliwość dalszej współpracy. Aplikując na praktykę absolwencką należy wskazać w formularzu obszar, w którym kandydat chciałby rozwijać swoją wiedzę i umiejętności,  co umożliwi dobranie odpowiedniego stanowiska zgodnego z oczekiwaniami.

Aplikuj