bandeau-pologne gb

FM Logistic Polska

mini carte_pologne

FM Logistic rozpoczęło swoją działalność w Polsce, w 1995 roku, budując pierwszą platformę w Mszczonowie, gdzie do dzisiaj mieści się główna siedziba firmy.

Obecnie do dyspozycji naszych klientów mamy dziewięć centrów logistycznych, znajdujących się w Mszczonowie, Błoniu, Parzniewie, Tomaszowie, Wolbórzu, Woli Bykowskiej, Jarostach, Chorzowie i Olszowej.

Jako wiodący operator logistyczny oferujemy optymalne rozwiązania, precyzyjnie dopasowane do oczekiwań rynku i Klientów z wielu sektoró rynku.

Klienci FM Logistic, to sieci handlowe oraz czołowi krajowi i międzynarodowi producenci artykułów spożywczych, kosmetycznych, medycznych i farmaceutycznych, codziennego użytku, środków czystości, sprzętu high-tech i motoryzacyjnego.

Obecnie nasza firma zatrudnia w Polsce około 2.700 osób, co czyni nas jednym z największych pracodawców w sektorze TSL. Do dyspozycji Klientów mamy w sumie ponad 0,5 miliona m2 powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Jesteśmy także jednym z najważniejszych graczy na rynku transportu i dystrybucyji, posiadając do dyspozycji flotę liczącą ponad 2200 pojazdów, poruszających sie na trasach krajowych i międzynarodowych.

Dbając o najwyższą jakość usług spełniamy najwyższe standardy dla realizowanych projektów logistycznych. Dlatego też firma FM Logistic w Polsce uzyskała takie certyfikaty jak: ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 i ISO 14001:2004. Wszystkie nasze usługi realizowane są zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i regulacjami z zakresu przepisów ADR, farmaceutycznych, jak również środowiskowych.

Our key figures

chiffres-cles

Turnover, Activities, Workforce

See our key figures

Our references

chiffres-cles

As a designer and operator of Global Logistics Solutions, we work to optimise our Clients' Supply Chains

See our references

Human Resources

chiffres-cles

True Human Resources engineering to support our employees in their career progression and encourage the sharing and development of skills.

See our job offers

Our addresses

chiffres-cles

The FM Logistic sites are located on major logistics hubs and barycentres for the optimisation of flows.

Contact us