Fm logistic

La logique des transports urbain

O nas

Jesteśmy częścią Grupy FM Logistic. Centrala Transportu Międzynarodowego Grupy FM znajduje się w Polsce, w Mszczonowie k. Warszawy. Nasze usługi realizujemy poprzez sieć biur spedycyjnych, zlokalizowanych w 13 krajach, w których zatrudniamy 200 ekspertów i doradców. Codziennie obsługujemy klientów z niemal wszystkich krajów europejskich, w tym również z wszystkich krajów bałkańskich oraz środkowej Azji.

W ofercie znajduje się pełna gama usług od przewozów pełnopojazdowych, poprzez częściowe i drobnicowe, w obrębie całej Europy, po pełną dystrybucję w krajach Europy Centralnej z kompleksową obsługą magazynowo-transportową, również dla sektora e-commerce. Oferujemy również usługi doradztwa oraz rozwiązania dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Przewozy realizowane są przez nowoczesną flotę, składającą się z ponad 1000 pojazdów różnej wielkości, w tym 150 jednostek własnych wyposażonych w nowoczesne technologie telematyczne.

Naszym klientom gwarantujemy:

- najwyższą jakość usług,

- stały, 24-godzinny, monitoring transportu,

- bezpieczeństwo towarów na wysokim poziomie, również dzięki współpracy z wieloma organizacjami (TAPA, FreightWatch International, ASIS International, Eurowatch, International Road Transport Union, ACFE, Trans Park, Policja).

Naszymi klientami są sieci handlowe, firmy z branży FMCG, elektronicznej, hi-tech, chemicznej, budowlanej, produkcji przemysłowej, a także firmy z sektora farmaceutycznego i kosmetycznego. Jesteśmy gotowi do współpracy z każdym klientem, niezależnie od skali działalności. Stawiamy na długoterminowe i partnerskie relacje z naszymi klientami.