Fm logistic

La logique des transports urbain

Newsy

 • Od
 • Do
17 komunikat(-ów)zawiera wyrażenie, którego szukasz
 • FM Logistic buduje nowy magazyn w Lućmierzu

  FM Logistic, kontynuuje inwestycje w nowe obiekty przeznaczone dla klientów drobnicowych. Na ukończeniu jest nowy obiekt magazynowy w Lućmierzu k. Łodzi. Zastąpi on do tej pory wykorzystywany obiekt w tej samej miejscowości. Pierwsze operacje będą realizowane już we wrześniu br. Kolejna taka inwestycja realizowana jest w okolicach Gdańska.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic dołącza do „Pierwszopomocnych na drodze”

  FM Logistic, czołowy operator logistyczny w zakresie transportu drogowego w Polsce, został Partnerem akcji „Pierwszopomocni na drodze”, promującej ratownictwo i bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Obecnie trwają wakacyjne eventy w Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP), usytuowanych przy polskich autostradach, podczas których zainteresowani kierowcy mogą uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy. Projekt zakłada także organizację Safety Day’s – spotkań dla przedstawicieli branży transportowej, poświęconych wpływowi profilaktyki bezpieczeństwa i ratownictwa na prowadzony przez nich biznes.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic wśród 3 największych firm logistycznych w Polsce

  FM Logistic, międzynarodowy operator na rynku magazynowania, transportu, copackingu i comanufacturingu, znów na wysokich pozycjach w Rankingu firm TSL Dziennika Gazety Prawnej (DGP). Operator znalazł się na 3. miejscu wśród firm, których głównym źródłem przychodu są usługi logistyczne oraz na 4. miejscu w rankingu ogólnym TSL wśród firm zarejestrowanych w Polsce. Pozycje w poszczególnych kategoriach ustalane były na podstawie przychodów firm osiągniętych w 2017 r.

  Zobacz komunikat prasowy
 • 2018 Open Minds Debate - Wspólnie o przyszłości

  FM Logistic, czołowy międzynarodowy operator na rynku magazynowania, transportu, copackingu i comanufacturingu, już po raz drugi zorganizował konferencję z cyklu Open Mnds Debate, na temat technologii przyszłości i ich bezpośredniego wpływu na rynkową pozycję firm. Wydarzenie to zgromadziło blisko 70 przedstawicieli firm, dla których – tak jak i dla firmy FM Logistic– innowacje są szczególnie ważne w bieżącej działalności.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic Operatorem Logistycznym roku 2017

  Firma FM Logistic zdobyła Złote Godło programu badawczego Operator Logistyczny Roku 2017. Uroczystość wręczenia nagród najlepszym firmom logistycznym odbyła się 7 grudnia 2017 r. w Hotelu Victoria-Sofitel w Warszawie podczas dorocznej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji Wydawnictwa Eurologistics.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Firma FM Logistic nagrodzona za Inventory Viewer

  Podczas niedawnego święta branży - Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, firma FM Logistic i jej rozwiązanie Inventory Viewer otrzymała nagrodę główną w konkursie na najbardziej Innowacyjny Produkt dla Logistyki, Transportu i Produkcji. To kolejna, po Złotym Godle Operator Logistyczny Roku 2017, nagroda przyznana polskiemu oddziałowi FM Logistic w ostatnich dniach.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic tworzy bazę w Wietnamie i wzmacnia swoją pozycję w Azji

  FM Logistic tworzy pierwszą bazę w Wietnamie. Wspiera w ten sposób swojego wieloletniego klienta – firmę Auchan Retail. I potwierdza swoją politykę rozwoju w krajach azjatyckich, zgodnie z przyjętą i realizowaną przez firmę strategią o nazwie „Ambition 2022”. To nowe przedsięwzięcie wpisuje się w strategię długoterminowych inwestycji na rynkach wschodzących, po wejściu w 2004 r. na rynek chiński, a w latach 2013 i 2016 na rynki w Brazylii i Indiach.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Rosną potrzeby klientów drobnicowych

  NOWY MAGAZYN FM LOGISTIC W ROBAKOWIE POD POZNANIEM

  W odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich klientów FM Logistic uruchomiło magazyn „przycross-docking’owy” w Robakowie pod Poznaniem. Ten zupełnie nowy obiekt jest przeznaczony do obsługi projektów klientów FM logistic, współpracujących z sieciami handlowymi, szczególnie w zakresie transportów drobnicowych.

   

  Zobacz komunikat prasowy
 • Nowy magazyn FM Logistic w Pradze

  OBIEKT NA PRZEDMIEŚCIACH PRAGI WYPEŁNIONY WIELKANOCNYMI ŁAKOCIAMI
  Nowy obiekt magazynowy na wschodnich przedmieściach Pragi jest dzisiaj domem dla najprawdopodobniej największej liczby zajączków wielkanocnych i łakoci świątecznych w Republice Czeskiej. Magazyn wybudowała firma P3 na zasadach Build-to-Suit (BTS, projekt „szyty na miarę”). Obiekt dla FM Logistic, jednego z wieloletnich klientów P3, został przekazany do użytku w rekordowym tempie zaledwie 171 dni od rozpoczęcia budowy.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Mistrz Biznesu dla FM Logistic Polska

  NAGRODY MIESIĘCZNIKA BUSINESSMAN

  Sale Hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą były miejscem uroczystości wręczenia nagród magazynu Businessman „Mistrz Biznesu”. W tym roku kapituła przyznała osiem tych cennych wyróżnień, w tym dla FM Logistic Polska w kategorii Logistyka. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Piotr Sukiennik, Prezes Zarządu.

  Zobacz komunikat prasowy