Fm logistic

La logique des transports urbain

Newsy

 • Od
 • Do
20 komunikat(-ów)zawiera wyrażenie, którego szukasz
 • FM Logistic na ścieżce zrównoważonego rozwoju

  Jean-Christophe Machet (CEO FM Logistic) zainaugurował nowy Program Zrównoważonego Rozwoju Grupy FM. Dzięki niemu firma chce do 2022 roku osiągnąć konkretne cele w trzech podstawowych zakresach: trosce o pracowników, wpływie działalności firmy na środowisko naturalne oraz rozwojowi usług zrównoważonego łańcucha dostaw. Jednym z pierwszych działań jest przystąpienie Grupy FM Logistic do United Nations Global Compact, paktu na rzecz zrównoważonego rozwoju, do którego należy już ponad 13 tysięcy firm i instytucji ze 170 krajów.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM FOUNDATION – korporacyjna fundacja Grupy FM Logistic – świętuje swoje pierwsze urodziny

  FM Foundation, fundacja grupy FM Logistic, której celem jest wspieranie, towarzyszenie i współtworzenie innowacyjnych społecznie projektów z obszaru działań na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu i działań na rzecz dzieci i młodzieży, świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji, w Mszczonowie, gdzie mieści się siedziba polskiego oddziału FM Logistic, odbyła się konwencja rocznicowa. Uroczystość była okazją do podziękowania ludziom, którzy pomagali w realizacji pierwszych projektów FM Foundation w Polsce oraz do zaprezentowania planów na przyszłość.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Nowy magazyn centralny w Lućmierzu, nowe możliwości FM Logistic

  FM Logistic oferuje swoim klientom drobnicowym nowy obiekt magazynowy w Lućmierzu k. Łodzi. Zastąpił on do tej pory wykorzystywany magazyn w tej samej miejscowości. Nowy magazyn realizuje dwa razy większy obrót – na poziomie 6-7 tysięcy palet na dobę.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic buduje nowy magazyn w Lućmierzu

  FM Logistic, kontynuuje inwestycje w nowe obiekty przeznaczone dla klientów drobnicowych. Na ukończeniu jest nowy obiekt magazynowy w Lućmierzu k. Łodzi. Zastąpi on do tej pory wykorzystywany obiekt w tej samej miejscowości. Pierwsze operacje będą realizowane już we wrześniu br. Kolejna taka inwestycja realizowana jest w okolicach Gdańska.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic dołącza do „Pierwszopomocnych na drodze”

  FM Logistic, czołowy operator logistyczny w zakresie transportu drogowego w Polsce, został Partnerem akcji „Pierwszopomocni na drodze”, promującej ratownictwo i bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Obecnie trwają wakacyjne eventy w Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP), usytuowanych przy polskich autostradach, podczas których zainteresowani kierowcy mogą uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy. Projekt zakłada także organizację Safety Day’s – spotkań dla przedstawicieli branży transportowej, poświęconych wpływowi profilaktyki bezpieczeństwa i ratownictwa na prowadzony przez nich biznes.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic wśród 3 największych firm logistycznych w Polsce

  FM Logistic, międzynarodowy operator na rynku magazynowania, transportu, copackingu i comanufacturingu, znów na wysokich pozycjach w Rankingu firm TSL Dziennika Gazety Prawnej (DGP). Operator znalazł się na 3. miejscu wśród firm, których głównym źródłem przychodu są usługi logistyczne oraz na 4. miejscu w rankingu ogólnym TSL wśród firm zarejestrowanych w Polsce. Pozycje w poszczególnych kategoriach ustalane były na podstawie przychodów firm osiągniętych w 2017 r.

  Zobacz komunikat prasowy
 • 2018 Open Minds Debate - Wspólnie o przyszłości

  FM Logistic, czołowy międzynarodowy operator na rynku magazynowania, transportu, copackingu i comanufacturingu, już po raz drugi zorganizował konferencję z cyklu Open Mnds Debate, na temat technologii przyszłości i ich bezpośredniego wpływu na rynkową pozycję firm. Wydarzenie to zgromadziło blisko 70 przedstawicieli firm, dla których – tak jak i dla firmy FM Logistic– innowacje są szczególnie ważne w bieżącej działalności.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic Operatorem Logistycznym roku 2017

  Firma FM Logistic zdobyła Złote Godło programu badawczego Operator Logistyczny Roku 2017. Uroczystość wręczenia nagród najlepszym firmom logistycznym odbyła się 7 grudnia 2017 r. w Hotelu Victoria-Sofitel w Warszawie podczas dorocznej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji Wydawnictwa Eurologistics.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Firma FM Logistic nagrodzona za Inventory Viewer

  Podczas niedawnego święta branży - Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, firma FM Logistic i jej rozwiązanie Inventory Viewer otrzymała nagrodę główną w konkursie na najbardziej Innowacyjny Produkt dla Logistyki, Transportu i Produkcji. To kolejna, po Złotym Godle Operator Logistyczny Roku 2017, nagroda przyznana polskiemu oddziałowi FM Logistic w ostatnich dniach.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic tworzy bazę w Wietnamie i wzmacnia swoją pozycję w Azji

  FM Logistic tworzy pierwszą bazę w Wietnamie. Wspiera w ten sposób swojego wieloletniego klienta – firmę Auchan Retail. I potwierdza swoją politykę rozwoju w krajach azjatyckich, zgodnie z przyjętą i realizowaną przez firmę strategią o nazwie „Ambition 2022”. To nowe przedsięwzięcie wpisuje się w strategię długoterminowych inwestycji na rynkach wschodzących, po wejściu w 2004 r. na rynek chiński, a w latach 2013 i 2016 na rynki w Brazylii i Indiach.

  Zobacz komunikat prasowy