Fm logistic

La logique des transports urbain

Newsy

 • Od
 • Do
24 komunikat(-ów)zawiera wyrażenie, którego szukasz
 • FM Logistic Polska przypieczętowała kontrakt z The Lorenz Bahlsen Snack-World

  FM Logistic i The Lorenz Bahlsen Snack-World ruszają z realizacją projektu kompleksowej obsługi logistycznej. Od 1 września 2019 r. FM Logistic zadba o magazynowanie, handling oraz transport produktów partnera do klientów na terenie Polski. Kontrakt sygnowali Maciej Tomaszewski, Prezes Zarządu The Lorenz Bahlsen Snack-World oraz Daniel Franke, Dyrektor Zarządzający Central Europe w FM Logistic, jak również występujący w roli prokurentów, Jacek Misorz Dyrektor Finansowy The Lorenz Bahlsen Snack-World i Tomasz Oczkowski, Dyrektor Handlowy Central Europe w FM Logistic.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic ogłasza wyniki za rok obrotowy 2018-19

  FM Logistic odnotował roczne przychody w wysokości 1,318 milionów euro za rok rozliczeniowy 2019, zakończony 31 marca, oznacza to roczny wzrost o 11,8 %. Zysk operacyjny (EBIT) wyniósł 35.1 milionów euro, ze wzrostem o 32 % w stosunku do ubiegłorocznych 26.5 milionów euro. Wzrost przychodów, nie uwzględniając różnic kursowych, wyniósł w tym roku 15 %. Wzrost zysku operacyjnego (EBIT) to wynik działań firmy na rzecz poprawy efektywności operacyjnej oraz bardziej selektywnego podejścia komercyjnego.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic powołuje nowego Dyrektora Zarządzającego w Brazylii

  FM Logistic, francuski dostawca usług logistycznych i transportowych, wyznaczył Ronaldo Fernandesa da Silva na stanowisko dyrektora zarządzającego w Brazylii.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic ponownie wśród najlepszych firm logistycznych w Polsce

  Daniel Franke, Dyrektor Zarządzjący FM Logistic na Europę Centralną, odebrał we wtorek wieczorem (4.12.2018 r.) nagrodę Srebrne Godło programu badawczego Operator Logistyczny Roku 2018. FM Logistic po raz kolejny znalazł się wśród najlepszych firm logistycznych w Polsce. Wyniki konkursu i programu badawczego zaprezentowano podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, która odbyła się w salach Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic na ścieżce zrównoważonego rozwoju

  Jean-Christophe Machet (CEO FM Logistic) zainaugurował nowy Program Zrównoważonego Rozwoju Grupy FM. Dzięki niemu firma chce do 2022 roku osiągnąć konkretne cele w trzech podstawowych zakresach: trosce o pracowników, wpływie działalności firmy na środowisko naturalne oraz rozwojowi usług zrównoważonego łańcucha dostaw. Jednym z pierwszych działań jest przystąpienie Grupy FM Logistic do United Nations Global Compact, paktu na rzecz zrównoważonego rozwoju, do którego należy już ponad 13 tysięcy firm i instytucji ze 170 krajów.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Foundation – korporacyjna fundacja Grupy FM Logistic – świętuje swoje pierwsze urodziny

  FM Foundation, fundacja grupy FM Logistic, której celem jest wspieranie, towarzyszenie i współtworzenie innowacyjnych społecznie projektów z obszaru działań na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu i działań na rzecz dzieci i młodzieży, świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji, w Mszczonowie, gdzie mieści się siedziba polskiego oddziału FM Logistic, odbyła się konwencja rocznicowa. Uroczystość była okazją do podziękowania ludziom, którzy pomagali w realizacji pierwszych projektów FM Foundation w Polsce oraz do zaprezentowania planów na przyszłość.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Nowy magazyn centralny w Lućmierzu, nowe możliwości FM Logistic

  FM Logistic oferuje swoim klientom drobnicowym nowy obiekt magazynowy w Lućmierzu k. Łodzi. Zastąpił on do tej pory wykorzystywany magazyn w tej samej miejscowości. Nowy magazyn realizuje dwa razy większy obrót – na poziomie 6-7 tysięcy palet na dobę.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic buduje nowy magazyn w Lućmierzu

  FM Logistic, kontynuuje inwestycje w nowe obiekty przeznaczone dla klientów drobnicowych. Na ukończeniu jest nowy obiekt magazynowy w Lućmierzu k. Łodzi. Zastąpi on do tej pory wykorzystywany obiekt w tej samej miejscowości. Pierwsze operacje będą realizowane już we wrześniu br. Kolejna taka inwestycja realizowana jest w okolicach Gdańska.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic dołącza do „Pierwszopomocnych na drodze”

  FM Logistic, czołowy operator logistyczny w zakresie transportu drogowego w Polsce, został Partnerem akcji „Pierwszopomocni na drodze”, promującej ratownictwo i bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Obecnie trwają wakacyjne eventy w Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP), usytuowanych przy polskich autostradach, podczas których zainteresowani kierowcy mogą uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy. Projekt zakłada także organizację Safety Day’s – spotkań dla przedstawicieli branży transportowej, poświęconych wpływowi profilaktyki bezpieczeństwa i ratownictwa na prowadzony przez nich biznes.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic wśród 3 największych firm logistycznych w Polsce

  FM Logistic, międzynarodowy operator na rynku magazynowania, transportu, copackingu i comanufacturingu, znów na wysokich pozycjach w Rankingu firm TSL Dziennika Gazety Prawnej (DGP). Operator znalazł się na 3. miejscu wśród firm, których głównym źródłem przychodu są usługi logistyczne oraz na 4. miejscu w rankingu ogólnym TSL wśród firm zarejestrowanych w Polsce. Pozycje w poszczególnych kategoriach ustalane były na podstawie przychodów firm osiągniętych w 2017 r.

  Zobacz komunikat prasowy