Fm logistic

La logique des transports urbain

Aktualności

 • Od
 • Do
9 komunikat(-ów)zawiera wyrażenie, którego szukasz
 • Nowy magazyn FM Logistic w Pradze

  OBIEKT NA PRZEDMIEŚCIACH PRAGI WYPEŁNIONY WIELKANOCNYMI ŁAKOCIAMI
  Nowy obiekt magazynowy na wschodnich przedmieściach Pragi jest dzisiaj domem dla najprawdopodobniej największej liczby zajączków wielkanocnych i łakoci świątecznych w Republice Czeskiej. Magazyn wybudowała firma P3 na zasadach Build-to-Suit (BTS, projekt „szyty na miarę”). Obiekt dla FM Logistic, jednego z wieloletnich klientów P3, został przekazany do użytku w rekordowym tempie zaledwie 171 dni od rozpoczęcia budowy.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Mistrz Biznesu dla FM Logistic Polska

  NAGRODY MIESIĘCZNIKA BUSINESSMAN

  Sale Hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą były miejscem uroczystości wręczenia nagród magazynu Businessman „Mistrz Biznesu”. W tym roku kapituła przyznała osiem tych cennych wyróżnień, w tym dla FM Logistic Polska w kategorii Logistyka. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Piotr Sukiennik, Prezes Zarządu.

  Zobacz komunikat prasowy
 • E-Shopeur - innowacyjne rozwiązanie dla sektora e-commerce od FM Logistic i Balea

  Imponujący rozwój sektora e-commerce sprawił, że konsumenci stali się jeszcze bardziej wymagający. Według ostatnich badań* 45% uczestników e-handlu stwierdziło, że przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie jej przewoźnikowi zajęło ponad 4 godziny, podczas gdy 58% klientów robiących zakupy w Internecie chciałoby, aby ich towary dostarczono jeszcze tego samego dnia.

  * Badanie Temando z czerwca 2016 r. – Szacunki dotyczące wysyłek w sektorze e-commerce w 2016 r.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Zakończono planowaną rozbudowę platformy FM Logistic w Błoniu

  Centrum Dystrybucyjne FM Logistic w Błoniu zostało powiększone o kolejne 14 tys. metrów kwadratowych. Jednym z elementów inwestycji był Building Management System, który kontroluje pracę urządzeń strategicznych oraz ekologiczny system zarządzania oświetleniem LED. Całkowity koszt zrealizowanego projektu wyniósł 29 milionów złotych.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Nowy klient FM Logistic

  Firma Humana, międzynarodowy producent najwyższej jakości żywności dla dzieci i niemowląt, wybrała FM Logistic na partnera logistycznego w Polsce.

  Świeżo podpisany kontrakt obejmuje świadczenie usług w zakresie magazynowania, transportu oraz copackingu.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic sponsorem Click&Truck

  We Francji ponad 20% potencjału przewozowego oferowanego przez małe i średnie firmy przewozowe nie jest wykorzystywane. Jednocześnie wiele małych i średnich firm produkcyjnych ma problem ze znalezieniem odpowiedniego partnera do przewozu niewielkich ładunków.To właśnie te przesłanki doprowadziły do utworzenia Click&Truck, pierwszej platformy B2B, łączącej w czasie rzeczywistym potrzeby transportowe producentów z dostępnością przewoźników. Firma FM Logistic, będąca bacznym obserwatorem inicjatyw i trendów w sektorze transportu drogowego  udzieliła wsparcia nowo powstałemu start-upowi, stawiającemu sobie za cel ułatwianie współpracy między małymi i średnimi firmami ku obopólnej korzyści.  

   

  Zobacz komunikat prasowy
 • Piotr Sukiennik laureatem “Manager Award 2016”

   

  Piotr Sukiennik sprawujący od ponad 5 lat funkcję Dyrektora Generalnego FM Logistic w Polsce otrzymał prestiżową nagrodę „Manager Award 2016”, przyznawaną przez wydawnictwo Business Magazine Manager.

  Zobacz komunikat prasowy
 • Innowacyjne rozwiązania w automatyzacji - FM Logistic buduje maszyny przyszłości

  FM Logistic, wiodący dostawca usług logistycznych dla przemysłu i firm dystrybucyjnych, nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań, aby sprostać nowym wyzwaniom w zarządzaniu łańcuchem dostaw. W tym celu w ramach Grupy FM utworzony został Dział Automatyzacji, którego zadaniem jest opracowywanie – we współpracy z klientami i firmami partnerskimi – innowacyjnych i optymalizacyjnych rozwiązań o dużej wartości dodanej, wpisujących się w ramy projektu Magazynów Przyszłości.

  Zobacz komunikat prasowy
 • FM Logistic dla Heinza Polska

  Do klientów FM Logistic dołączyła firma  HJ Heinz Polska. W ramach kontraktu operator będzie obsługiwać 100 wolumenów dla znanego producenta FMCG. Załadunki dla tej operacji odbywać się będą w Pudliszkach, a dystrybucja prowadzona będzie na terenie całego kraju.

  Zobacz komunikat prasowy