Fm logistic

La logique des transports urbain

Droga do doskonałości pomiędzy Tobą, a Twoimi klientami

Od momentu powstania w 1967 roku, FM Logistic stał się jednym z międzynarodowych liderów w różnych dziedzinach zarządzania łańcuchem dostaw. Jako niezależna grupa jest uznawana za eksperta w dziedzinie towarów konsumpcyjnych, handlu detalicznego, perfum / kosmetyków, rynków przemysłowych i zdrowotnych.

Licząca 26 200 pracowników, mając obecnie siedziby w 14 krajach, FM Logistic osiągnął dochód w wysokości 1.178 miliardów euro na dzień 31 marca 2018 roku.

Wizja

Jean-Christophe Machet,
Dyrektor Generalny Grupy FM Logistic

 « Nasza Grupa została założona przez ludzi przesiąkniętych duchem przedsiębiorczości. Pasja ta zawsze była motorem napędowym naszego rozwoju. Na  całym świecie znajduje się ponad 23 300 członków należących do grupy, z których wszyscy, w równym stopniu, zmotywowani są pragnieniem prowadzenia biznesu, z takim samym poczuciem odpowiedzialności » 

zobacz więcej

Historia

FM Logistic: 50-cio letnia historia sukcesu

We wspaniałych latach trzydziestych we Francji, dwóch braci Claude i Edmund Faure zdecydowało się na uruchomienie małej firmy transportującej drewno. Tymczasem Jean-Marie Machet, przygotowywał się do zrobienia tego samego z rodzinnym przedsiębiorstwem transportu drogowego, nad którym przejął kontrolę. Spotkanie Mireille Machet oraz Claude Faure wpłynęło na los obu rodzin. Ich związek pozwolił na nawiązanie ścisłej współpracy biznesowej, która wpłynęła na powstanie firmy transportowej 'Faure & Machet' w 1967. W tamtym czasie firma zatrudniała 12 osób oraz posiadała 7 pojazdów.

zobacz więcej

Zarząd FM Logistic na Europę Centralną

zobacz więcej

Wartości

FM Logistic: firma z wartościami opartymi na szacunku 

Nadanie sensu temu, co robimy, wykonanie tego, co mówimy, tworzenie pozytywnej atmosfery pracy: ważne postawy, które rozwijają poczucie przynależności do firmy.

zobacz więcej

Kluczowe Dane

FM Logistic przekroczyło granicę obrotu o wartości 1 miliarda Euro.

  • pracowników
  • MLN euro obrotu
  • tys. metrów kwadratowych powierzchni
zobacz więcej